18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sexworking gwiazd

Gojdź broni Derpienski. "Polskie modelki w USA to prostytutki"

07.08.2023  15:12
Gojdź o Caroline Derpieński. Polskie gwiazdy w USA i sexworking
Gojdź o Caroline Derpieński. Polskie gwiazdy w USA i sexworking Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Artur Zawadzki/REPORTER

Kariera Caroline Derpienski to american dream… a może jedynie jej dream? Głos w jej sprawie zabrał Krzysztof Gojdź. Czy polskie modelki w USA to prostytutki polujące na bogatych mężczyzn? Takiej wypowiedzi chyba nikt się nie spodziewał!

Kim naprawdę jest Caroline Derpienski? W jej sprawie głos zabrał znany lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź, który od kilku lat mieszka w USA. W rozmowie z serwisem Show News przyznał, że osobiście poznał rzekomą gwiazdę z Miami.

Krzysztof Gojdź o Caroline Derpienski. Uderza w polskie gwiazdy

Krzysztof Gojdź uważa, że kariera Caroline Derpienski to „fajny projekt socjologiczny”, a celebrytka robi sobie jaja z Polski w umiejętny sposób. Dodał, że mimo hejtu i komentarzy, Polacy lubią tak barwne gwiazdeczki. Jest zdania, że „Caroline sama na siebie zarabia i ma poukładane w głowie”.

Bardzo miła, kulturalna dziewczyna. Znamy się przez naszych wspólnych znajomych. Widziałem, że faktycznie trochę zamieszała w polskim show-biznesie. Dba o siebie i wie, co robić, żeby namieszać w polskim show-biznesieTutaj stanę w jej obronie. Ona na pewno nie zajmuje się tym, czym wiele, wiele Polek- powiedział Krzysztof Gojdź o Caroline Derpienski.

Przy okazji Krzysztof Gojdź ujawnił, że wiele modelek, które przylatują z Polski do Miami, zajmuje się sexworkingiem. Zdradził, że często szukają w barach bogatych mężczyzn. Polskie modelki z USA to tak naprawdę luksusowe prostytutki? Dodał, że zamiast filmu "Dziewczyny z Dubaju" powinna powstać produkcja "Dziewczyny z Miami".

Te modelki to tak naprawdę prostytutki. Gdy pójdziesz do dobrego baru czy klubu w Miami, na pewno napotkasz albo Polkę, albo jakąś dziewczynę z bloku wschodniego, która po prostu siedzi przy barze i zajmuje się wyhaczaniem bogatych gości- szokuje Krzysztof Gojdź. (ShowNews)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje