18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

w imię ojca i syna

Goła Godlewska wzywa Boga i zachwala szatana na Instagramie [18+]

21.06.2019  16:44
Małgorzata Godlewska naga wzywa Boga na Instagramie
Małgorzata Godlewska naga wzywa Boga na Instagramie Fot: Instagram/Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska znów szokuje na Instagramie. Pokazuje piersi, wzywa Boga i zachwala szatana, wspominając o... seksie.

Gwiazda Małgorzaty Godlewskiej zbladła po wielkiej kłótni z Esmeraldą, musi więc sobie jakoś radzić. Od dłuższego czasu zapowiada nowy projekt, ale na zapowiadaniu jak na razie się kończy.

Jak więc utrzymać się na na fali patologicznej części polskiego celebryckiego światka? Jak na razie nie ma dla niej miejsca w Fame MMA (ach cóż by był to za widok, gdyby spotkała się w oktagonie ze znienawidzoną siostrą!), na Eurowizję nie pojechała, musi więc szokować gdzie indziej. I robi to, w mediach społecznościowych.

Godlewska chwali diabła

Na Instagramie Małgorzaty od dawna nie było golizny. Ostatnio pozowała w stroju Ewy w lutym (jak na nią to naprawdę dużo!) przykrywając swoje sztuczne piersi jedynie pączkiem. Teraz nie przykryła ich niczym, a prezentując je światu wychwalała Boga.

Bóg jest Miłością - napisała na Instagramie, zalotnie, rozmydlonym wzrokiem spoglądając w obiektyw. Ale to przecież nie wszystko. Na kolejnym zdjęciu pojawiła się pierś. Naga. I tekst o seksie oralnym.

Bóg jest Miłością, ale to Szatan robi językiem tak jak lubisz...⠀Płoń

- napisała, pewna tego, że jeśli Bóg istnieje, ona trafi zapewne do piekła. Ale to jej akurat zdecydowanie pasuje.