18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ludzie uprawiają przy tym seks

Gwiazda Warsaw Shore i porno rap. "Chcę w nią wejść"

21.05.2019  19:43
Wojtek Gola z Warsaw Shore nagrywa erotyczny rap - czy taka muzyka to dla was rozkosz?
Wojtek Gola z Warsaw Shore nagrywa erotyczny rap - czy taka muzyka to dla was rozkosz? Fot: Youtube.com/Wojtek Gola

Pierwsza edycja „Warsaw Shore” na MTV zakończyła się kilka lat temu, ale nadal u wielu osób wywołuje niesmak. Jej uczestnicy, kojarzeni z seksem i alkoholem, robię teraz imponujące kariery. Wojtek Gola, oprócz tego, że rządzi Fame MMA, znów zajął się muzyką.

Wojtek Gola zaczął od  programu „Warsaw Shore”, a dziś to współwłaściciel Fame MMA, który organizuje kolejne kontrowersyjne gale. Sam stoczył właśnie ostrą walkę… z własnym talentem wokalnym. Gola został raperem i nagrał piosenkę o seksie.

Zobacz także

Gola z Warsaw Shore śpiewa

Gola opublikował na YouTube swój singiel „Rozkosz”. Raczej nie będzie to przebój, a jedynie hit internetu. W 3 dni teledysk uzyskał prawie pół miliona wyświetleń. Co ciekawe, Gola ma wadę wymowy i nie wymawia "r", więc wybór takiego tytułu piosenki jest zaskakujący.

Gwiazdor MTV przyznał, że nie spodziewał się takiego wyniku i zapewnia, że „piosenkarzem nigdy nie zostanie”. Przypomniał również, że kiedyś już tworzył piosenki i wystąpił nawet w Dzień Dobry TVN. Z „Rozkoszą” raczej do telewizji śniadaniowej by go nie wpuścili.

Hejtu w komentarzach nie brakuje. Niektórzy piszą jednak, że dzięki tej piosence udało im się "zaliczyć".

Zobacz także

Wojtek Gola "Rozkosz" - teledysk: