18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Silny kolorowy wiatr...

Górniak o sztucznej inteligencji. "Działanie ciemności"

Wojciech Kozicki
28.02.2023  15:10
Edyta Góniak i szokujące poglądy. Sztuczna inteligencja niebezpieczna dla duchowości?
Edyta Góniak i szokujące poglądy. Sztuczna inteligencja niebezpieczna dla duchowości? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Edyta Górniak i kolejne szokujące poglądy. Znów poczuła kolorowy wiatr i tym razem powiedziała co sądzi o sztucznej inteligencji. Czy chatbot ChatGPT to mroczne siły i zagrożenie dla ludzkości?

Edyta Górniak i kontrowersyjne poglądy. Żyje już 4000 lat (mierząc czasem linearnym), więc ma doświadczenie i wiedzę o świecie materialnym i duchowym. Wie dobrze czemu wilk tak wyje w księżycową noc, czemy ryś tak zęby szczerzy rad i dokąd nocą tupta jeż. Teraz wypowiedziała się na temat sztucznej inteligencji, ostrzegając przed nią ludzkość. Przyznała, że nie wierzy w aplikację chatbot ChatGPT, bo nie idzie ona w parze z bożą organicznością.

Edyta Górniak kontra sztuczna inteligencja. To narzędzie zła?

Edyta Górniak uważa, że sztuczna inteligencja kojarzy jej się z ciemnością. Aplikacja chatbot ChatGPT jej zdaniem jest właśnie wynikiem działań „ciemności”.

To jest dokładnie kolejna granica podziału między światłością a ciemnością. Ciemność zawsze reprezentowała chciwość, sztuczność, iluzję i między innymi przeobraziła się na przestrzeni stuleci właśnie w sztuczną inteligencję. My jako ludzie boży jesteśmy organiczni, a organiczność nie idzie w parze – powiedziała Edyta Górniak. (Pomponik)

Czym jest ChatGPT? Sztuczna inteligencja od OpenAI

ChatBot ChatGPT cieszy się coraz większą popularnością. Aplikacja opracowana przez OpenAI pozyskała już 100 milionów użytkowników. Na podstawie zbioru ogólnodostępnych danych generuje odpowiedzi na pytania zadane przez użytkownika.

Edyta Górniak, reptilianie i teorie spiskowe

Przypominamy, że zdaniem Edyty Górniak, sztuczna inteligencja nie jest jedynym zagrożeniem dla ludzkości. Niedawno ostrzegała, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie.

Źródło: Pomponik, Plejada

Czytaj także