18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kto ją tak zranił?

Gosia Andrzejewicz powraca! Zmartwiła Polaków

01.08.2019  15:46
Gosia Andrzejewicz powraca! Zmartwiła Polaków
Gosia Andrzejewicz powraca! Zmartwiła Polaków Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gosia Andrzejewicz z festynów postanowiła znowu wrócić na pierwsze strony gazet. Piosenkarka szykuje wszystkim niespodziankę, która z resztą tylko zmartwiła Polaków. 

Nie ukrywajmy... Większość z nas jest w stanie zanucić chociaż jedną piosenkę Gosi Andrzejewicz. Kiedy pojawiła się ona na scenie muzycznej wydawać się mogło, że faktycznie zrobi zawrotną karierę. Coś jednak poszło nie tak i Gosia zamiast w gronie najlepiej zarabiających celebrytów, znalazła się w gronie tych grających na festynach. Szkoda, jej okładki z "Bravo" były kultowe. 

Gosia Andrzejewicz wraca!

Powiedziała jednak "DOSYĆ" i teraz (mimo tego, że zapewniała wszystkich iż granie na festynach to wcale nie jest obciach) wydała nowy singiel. Udało jej się zaniepokoić nim wszystkich tych, którzy dalej są fanami jej twórczości. 

Kochani! Mam dla Was niespodziankę. Już teraz możecie posłuchać mojego najnowszego singla! Jestem bardzo podekscytowana i ciekawa Waszych reakcji! Dajcie znać w komentarzach, co o nim myślicie i udostępniajcie go, gdzie tylko się da - poinformowała za pomocą Instagrama artystka.

Tekst jej piosenki okazał się dość mocno niepokojący.

Powiedz mi, czy znasz ten stan, w którym żyje teraz ja. Kiedy nagle z dnia na dzień ktoś Ci bliski zranił Cię? Porozjeżdżał Ci Twój świat, skomplikował, jak się da. Bardzo chcę powstrzymać łzy, ale nie wiem jak (...) Dlaczego im więcej ja daję Ci z siebie, tym ty mocniej ranisz mnie? Dlaczego oddalasz mnie ciągle od siebie? Przecież ja tak niewiele chcę - śpiewa smutno Gosia.

Fani momentalnie zareagowali w komentarzach i zaczęli dopytywać - kto piosenkarkę aż tak zranił? Niestety, nie odpowiedziała na pytania fanów. 

Przeczytaj więcej
Komentarze