18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda ma swoje żądania

Gruba afera w hitowym programie TVP. Telewizyjny kocioł

23.07.2019  11:40
Gruba afera w hitowym programie TVP. Telewizyjny kocioł
Gruba afera w hitowym programie TVP. Telewizyjny kocioł Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

TVP już cieszyło się, że nowy program The Voice Senior podbije serca widzów tak samo jak The Voice Kids, Rolnik szuka żony czy Sanatorium miłości. Nim jednak nowy hit wszedł na antenę - rozkręciła się gruba afera. 

W telewizyjnym kotle sławy namieszała... Maryla Rodowicz. Dla TVP kultowa polska piosenkarka była numerem jeden, jeśli chodzi o skład jurorski. Producenci telewizyjni żywili przekonanie, że kto jak kto, ale diva z pewnością przyciągnie przed telewizory tłumy osób.

TVP zmienia plany

Niestety, okazało się, że gwiazda ma co do The Voice Senior kosmiczne wymagania. Zażądała od stacji niesamowicie dużego wynagrodzenia. Podczas gdy inni jurorzy za cały sezon otrzymają 100 tys. złotych - piosenkarka zażyczyła sobie... 400 tysięcy! Do tego chciała, by stacja finansowała jej ekstrawagancje stroje, w których zamierzała występować. Rozkręciła się z tego porządna, zakulisowa afera.

Ostatecznie Jacek Kurski postanowił pożegnać się z marzeniem o jej występie i uznano, że Rodowicz wymaga za dużo. Zrezygnowano z jej udziału w programie. W składzie jurorskim ostatecznie miejsce zajęli: Marek Piekarczyk, Alicja Majewska, Urszula Dudziak i Andrzej Piaseczny. 

Program poprowadzą: Marta Manowska i Tomek Kammel - myślicie, że faktycznie będzie z tego hit?

Czytaj także
Przeczytaj więcej