18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

podskoczyła władzy

Gwiazda wyleci na zbity pysk? Wielka zdrada w TVP

11.02.2021  17:25
jacek Kurski zwolni gwiazdę TVP?
jacek Kurski zwolni gwiazdę TVP? Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Kłóci się rząd, kłóci Zjednoczona Prawica, politycy skłócają Polaków, a teraz kłótnie dotarły nawet do TVP. W środę 10 lutego w Telewizji Polskiej doszło do nikczemnej zdrady!

Wiadomym jest powszechnie, że pracując w telewizji publicznej, trzeba albo popierać pis, albo ukrywać, że się ich nie popiera. Trzeba też godzić się na szkalowanie niektórych grup społecznych i czasem uginać kręgosłup, a przede wszystkim zawsze zachwalać działania rządu. W środę w całej Polsce protestowały media, ale nie TVP. Mimo to jedna z największych gwiazd stacji dała na antenie wyraz swemu niezadowoleniu.

Bunt gwiazdy TVP

Wszystko wskazuje na to, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" Marzena Rogalska, sprzeciwiła się TVP i woli PiS, i wsparła protest mediów. Środowe wydanie "PNŚ" zakończyła znamiennymi słowami.

Dzisiaj nam nie jest do śmiechu - powiedziała tajemniczo.

Później właściwie potwierdziła, że chodziło jej o pomysł dodatkowego opodatkowania prywatnych mediów, co może doprowadzić do ich upadku. Na Instagramie Rogalskiej fani dopytywali, czy aby na pewno dobrze zrozumieli jej przekaz. Powtórzyła,, że nie jest jej w dniu protestu do śmiechu, a na tekst o proteście zareagowała... serduszkiem.

To nie pierwszy raz, gdy Marzena Rogalska "podskakuje" PiS i zarządowi telewizji. Ostatnio prezenterka wsparła WOŚP, a to jak wiadomo jest w TVP surowo zakazane.