18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda Instagrama nie żyje. "Tajemnicza śmierć i wideo"

Wojciech Kozicki
02.12.2022  19:59
Gwiazda Instagrama Megha Thakur nie żyje. "Tajemnicza śmierć i wideo"
Gwiazda Instagrama Megha Thakur nie żyje. "Tajemnicza śmierć i wideo" Fot: PIOTR DZIURMAN/REPORTER/East News

TikTok i Instagram w żałobie. Przekazano smutną wiadomość, że nie żyje młoda gwiazda internetu Megha Thakur z Kanady. Popularna influencerka miała tylko 21 lat! Co było przyczyną śmierci internetowej celebrytki?

Influencerka, modelka i gwiazda TikToka oraz Instagrama Megha Thakur nie żyje. Obserwowana przez ponad milion fanów na TikToku i Instagramie gwiazda, miała tylko 21 lat. Przyczyna śmierci nie została ujawniona. Fani zwracają uwagę, że zmarła "niespodziewanie" kilka dni po opublikowaniu tajemniczej wiadomości na temat jej spaceru po Nowym Jorku.

Gwiazda internetu nie żyje. Zmarła Megha Thakur

Media podają, że kanadyjska gwiazda internetu zmarła 24 listopada. Informację o śmierci Thakur przekazali na Instagramie jej rodzice. Napisali, że jej śmierć była „nagła i niespodziewana, nastąpiła we wczesnych godzinach porannych”. Poprosili o modlitwę, która będzie z Thakur w jej „dalszej podróży”.

Media przypominają, że Megha Thakur kilka dni wcześniej relacjonowała swój spacer po Nowym Jorku. Niektórzy w podpisie pod nagraniem wideo doszukują się ukrytej wiadomości. Internauci zwracają uwagę, że Thakur i widoczni w kadrze przechodnie wydają się być ubrani na cieplejszą pore roku. Filmik był więc nakręcony znacznie wcześniej?

Kobieta zmarła zaledwie kilka dni po opublikowaniu filmu, na którym relacjonuje swój spacer w Nowym Jorku. Wideo opatrzone jest tajemniczą wiadomością. Pochodząca z Kanady mieszkanka Brampton w Ontario 18 listopada zamieściła nagranie, na którym dumnie przechodzi przez nowojorską ulicę z podpisem: "To ty jesteś odpowiedzialny za swoje przeznaczenie. Pamiętaj o tym" – pisze Polsat News.

Czytaj także