18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Balony”

Gwiazda „M jak miłość” całkiem nago na intymnym zdjęciu! Ma ważny apel

30.05.2023  15:02
Alżbeta Lenska nago
Alżbeta Lenska nago Fot: VIPHOTO/East News, Instagram betalenska

Sławna aktorka, popularna dzięki serialom „M jak miłość” oraz „Ojciec Mateusz”, Alżbeta Lenska, opublikowała w internecie swoje nagie zdjęcie z okresu ciąży. Zwróciła się zarazem do wszystkich matek.

Cała Polska kocha Alżbetę Lenską, a Alżbeta Lenska kocha (być może) Polskę. Ta aktorka o polsko-słowacko-węgierskich korzeniach zasłynęła przede wszystkim rolą w serialu „M jak miłość”, gdzie wcieliła się w Patrycję Argasińską. Wielu telewidzów może znać ją również z „Ojca Mateusza” lub „Kryminalnych”. Kinomanii natomiast natknąć się mogli na jej talent w „Smoleńsku” czy „Kobietach mafii 2”.

O wielkiej popularności tej aktorki świadczyć sam rozmiar jej mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją aż niemal 150 tys. osób. Gwiazda chętnie dzieli się tam zakulisowym spojrzeniem na jej bogate życie codzienne, a Dzień Matki był dobrym pretekstem do apelu w stosunku do Polek.

Alżbeta Lenska nago na Instagramie. Gwiazda telewizji ma apel do Polek

Z okazji Dnia Matki Alżbeta Lenska zamieściła na Instagramie przemyślenia dotyczące macierzyństwa, które przyozdobiła swoim nagim zdjęciem. Jednakże aktorka miała początkowo niesłuszne wątpliwości związane z tą magiczną sesją.

Na tym zdjęciu zobaczyłam tylko, że jestem mega spuchnięta, mam celulit na tyłku, a do tego nie idealnie zgrabny biust tylko balony wielkości prawie drugiego brzucha

- pisze Alżbeta.

Jednak po pierwszej reakcji, którą ewidentnie mój mózg miał przez obecne trendy na insta zobaczyłam to co najważniejsze - TOTALNY CUD, który w tym brzuchu sobie siedzi i miłość, która jest nie do opisania za każdym razem kiedy ten brzuszek dotykałam

- dodała aktorka.

Z tej okazji ma apel do wszystkich matek.

Więc w razie jakbyście nie czuły się cudownie w swoim ciele to chcę wam przypomnieć drogie MAMY, że wszystkie jesteście przebohaterkami

- napisała.

Niezwykłe zdjęcie i piękny apel Alżbety Lenskiej znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Alżbeta Lenska nago
Alżbeta Lenska nago Fot: Instagram betalenska

logo Tu się dzieje