18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czego to ludzie nie wymyślą

Gwiazda Projektu Lady zdradza, jakiej operacji by nie zrobiła. To istnieje?

28.06.2019  18:30
Gwiazda Projektu Lady zdradza, jakiej operacji by nie zrobiła. To istnieje?
Gwiazda Projektu Lady zdradza, jakiej operacji by nie zrobiła. To istnieje? Fot: Instagram/@karolina_plachimowicz

Karolina Plachimowicz była jedną z bardziej lubianych uczestniczek Projektu Lady. Ostatnio odpłynęła w operacje plastyczne i niemalże nie przypomina dawnej siebie. Teraz zdradza, jakiej operacji nigdy by sobie nie zrobiła - coś takiego w ogóle istnieje?!

Karolina Plachimowicz podbiła serca fanów programu Projekt Lady swoją naturalnością. Z naturalności jednakże niewiele już zostało, gdyż dziewczyna nie przypomina już dawnej siebie.

Dosłownie odpłynęła w świat operacji plastycznych. W ostatnim czasie m.in. powiększyła biust, zrobiła liposukcję pośladków, zmniejszyła sobie podbródek, zmieniła kształt nosa i wyjęła sobie poduszki z policzków. Nie trudno się domyślić, że po tylu ingerencjach chirurgicznych zmieniła się całkowicie. 

Gwiazda Projekt Lady i operacje plastyczne

Żeby było ciekawiej, większość swoich zabiegów Plachimowicz dokumentowała, a szczegółami operacji i rekonwalescencji dzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Spójrzcie sami... 

Widząc, ile już sobie poprawiła, wiele osób zastanawiało się - co jeszcze się w Karolinie zmieni? Na Instagramie celebrytka otrzymała pytanie, jakiej operacji nigdy by sobie nie zafundowała. Odpowiedź zaskoczyła nas totalnie.

Operacji ust. Może strasznie to szpecić twarz oraz nie zrobiłabym zmiany koloru oczu - napisała była gwiazda Projektu Lady.

Pierwszy raz w życiu słyszymy o operacji zmieniającej kolor oczu - czy coś takiego w ogóle istnieje? A może Karolinie chodziło o tatuowanie na czarno białek oczu, tak jak to uczynił Popek?

Taka metamorfoza pasowała by celebrytce? Aż boimy się zdjęć, na których by ją udokumentowała...

Przeczytaj więcej
Komentarze