18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lepiej niż Rodowicz?

Gwiazda Rodzinki.pl zaśpiewała Shallow. Internet oszalał

02.09.2019  13:01
Gwiazda Rodzinki.pl zaśpiewała Shallow. Internet oszalał
Gwiazda Rodzinki.pl zaśpiewała Shallow. Internet oszalał Fot: Maria Wytrykus/TVP/East News

Gwiazda Rodzinki.pl zaśpiewała hit Lady Gagi - Shallow. Wyszło jej na tyle dobrze, że internet zasypały bardzo pozytywne komentarze. 

Nieczęsto się zdarza, żeby internauci czymś się zachwycali. Znacznie częstszymi sytuacjami są te, w których na artystów wylewa się wiadro krytyki. Tym razem jednak młoda gwiazda Rodzinki.pl sprawiła, że wszystkich zatkało.

Gwiazda Rodzinki.pl ma talent wokalny!

Olga Kalicka jest młodą aktorką oraz świeżo upieczoną mamą. Artystka wyraźnie kwitnie w nowej roli - nie da się tego nie zauważyć, kiedy przegląda się jej Instagram. Mało kto jednak wie, że ma ona również muzyczne zdolność.

Utwór Shallow szturmem podbił listy przebojów. W Polsce największe gwiazdy starały się wykonać jego cover. Za piosenkę ochoczo zabrali się m.in. Dawid Kwiatkowski i Maryla Rodowicz, którym performance nie wyszedł najlepiej.

Kalicka zrobiła coś zupełnie innego. Zaśpiewała przy akompaniamencie ukochanego - skromnie i bez fajerwerków. Nie dało się przy tym nie zauważyć, że młoda aktorka ma ogromny talent wokalny.

Nagranie opublikował tancerz, którego znamy chociażby z Tańca z Gwiazdami - Żora Korolyov. 

Jesteś cudowna! Głos magia - pisał jeden z internautów.

Nie dość, że piękna to jeszcze tak utalentowana… Piękny głos - stwierdził ktoś inny.

Chcemy więcej! - domagają się fani.

Wam też się tak podobało?