18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Umierała w męczarniach"

Gwiazda nie żyje. Horror po liftingu pośladków

Wojciech Kozicki
09.06.2023  11:53
Gwiazda Lygia Fazio zmarła po liftingu pośladków. "Umierała w męczarniach"
Gwiazda Lygia Fazio zmarła po liftingu pośladków. "Umierała w męczarniach" Fot: Instagtram Lygia Fazio

Brazylijska influencerka Lygia Fazio nie żyje. Operacja powiększenia pośladków skończyła się dla niej tragicznie. Radio ZET podaje nowe informacje o śmierci gwiazdy Instagrama. Czy lifting pośladków jest niebezpieczny?

Zmarła Lygia Fazio. Influencerka z Brazylii przeszła operację powiększenia pośladków. Ujawniono, że zabieg przeprowadzono w domowych warunkach, a z powodu powikłań gwiazda trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

Lygia Fazio nie żyje. Litfing pośladków i zabójcza medycyna estetyczna

Jak podaje Radio ZET, „40-letnia Lygia Fazio przez cztery tygodnie umierała w cierpieniu w wyniku powikłań”. Ujawniono, że zabieg powiększenia pośladków przeprowadził mężczyzna podający się za doświadczonego pielęgniarza. Wstrzyknął w ciało gwiazdy silikon oraz szkło akrylowe.

Podano, że po liftingu pośladków lekarze wykryli u Fazio hiperkalcemię i przeciążone nerki, przez co musiała przejść dializy. Zdiagnozowano u gwiazdy Instagrama także grzybicze zapalenie wsierdzia, co mogło zakończyć się udarem.

Niedługo po litfingu pośladków Fazio trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Lekarze przez cztery tygodnie walczyli o jej życie, miała przeciążone nerki i przeszła udar. Zmarła 31 maja.  Pozostawiła pogrążonych w żałobie dwóch snów, 11-letniego Daviego i 2-letniego Thora.

- informuje Radio ZET.

Media przypominają, że Lygia Fazio miała już problemy z medycyną estetyczną i ryzykownymi zabiegami. W 2021 roku trafiła na 100 dni do szpitala z powodu powikłań po operacjach plastycznych. Konieczne było operacyjne usunięcie silikonu z ciała.

Rodzina pożegnała Lygię Fazio stwierdzeniem, że „wojowniczka próbowała dostosować się do kanonów piękna”. Na powiększenie pośladków namówił ją chłopak. Ona sama na Instagramie przestrzegała fanów przed zabiegami medycyny estetycznej i operacjami plastycznymi.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje