18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani toną we łzach

Gwiazda znika z Na Wspólnej! TA postać zginie tragicznie

Wojciech Kozicki
18.09.2023  14:59
Obsada serialu "Na Wspólnej" do zmiany. Aktorka odchodzi
Obsada serialu "Na Wspólnej" do zmiany. Aktorka odchodzi Fot: Instagram/tvn.pl

Obsada serialu „Na Wspólnej” uszczuplona w zabójczy sposób. Kolejna aktorka odchodzi. Szykuje się dramatyczna śmierć w serialu TVN. Czy widzowie wyjdą na ulice protestować?

Serial „Na Wspólnej” jest popularny jak używki. Czy to przed telewizorem, czy na Player.pl online, rzesze fanów śledzą z namiętną pasją polską „Modę na sukces”. Jednak fani „Na Wspólnej” otrzymają lada moment cios w samo serce. Gwiazda odchodzi z serialu.

Śmierć w "Na Wspólnej". Gwiazda odchodzi z serialu TVN

Niedawno z telenoweli TVN odeszła Małgorzata Socha, ale na tym nie koniec gehenny i udręki fanów serialu. Jak ujawniły tabloidy, z serialu odejdzie Katarzyna Wajda. Jak zniknie jej postać? Czy bez jej fanów „Na Wspólnej” straci boleśnie oglądalność? Czy czeka nas burza na profilu 'Beka z Na Wspólnej" na Facebooku?

Katarzyna Wajda gra w "Na Wspólnej" Annę Kolendę, partnerkę Kamila (Kazimierz Mazur). Po okresie burzy i naporu para doszła do porozumienia. Happy endu jednak nie będzie. Widzami wstrząśnie śmierć w serialu. Czy postać odejdzie epicko jak Hanka z „M jak Miłość” czy Rysiek z „Klanu”?

"Podczas przyjęcia na oddział pacjentka czuła się dobrze. Wciąż nie wiemy, dlaczego doszło do zatrzymania krążenia. Na obecny moment oceniamy, że zgon nastąpił z przyczyn niezwiązanych z porodem. Natomiast prawdziwy powód zgonu poznamy dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok" - przekaże Kamilowi lekarka po śmierci Anny. (Jastrząb Post)

Jak podaje Jastrząb Post, to Katarzyna Wajda zdecydowała o odejściu z „Na Wspólnej”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje