18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec gwiazdy

Gwiazdor muzyki skazany. Potworny gwałciciel

Wojciech Kozicki
25.11.2022  14:06
Gwiazdor muzyki k-pop skazany. Kris Wu to potworny gwałciciel
Gwiazdor muzyki k-pop skazany. Kris Wu to potworny gwałciciel Fot: Mayer/FaceToFace/REPORTER/East News

K-pop i potworna zbrodnia. Chińsko-kanadyjski piosenkarz Kris Wu został skazany na więzienie. Okazał się gwałcicielem jak z horroru. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami ze względu na dobro ofiar gwiazdora. Teraz jednak na jaw wyszło czego dopuszczał się lider Exo.

Jeśli lubicie K-pop, to na pewno znany jest wam gwiazdor Kris Wu. 32-letni artysta okazał się potworem z piekła rodem, a sąd w Pekinie skazał go na 13 lat więzienia. Ujawniono, że od listopada do grudnia 2020 roku piosenkarz zgwałcił 3 kobiety, w niektóre niepełnoletnie. Na jaw wychodzą nowe fakty o jego potwornych czynach.

Gwiazdor k-pop skazany. Kris Wu do więzienia

Były muzyk k-popowej grupy Exo (2012-2014) zwabiał ofiary do swojej rezydencji. Tam upijał je do nieprzytomności i gwałcił. Miał też nakłaniać kobiety do seksualnych orgii w swoim domu.

Jak podaje Reuters, w piątek sąd w dzielnicy Chaoyang w Pekinie skazał go na 11 lat i 6 miesięcy za gwałty oraz rok i sześć miesięcy więzienia za zorganizowanie orgii w lipcu 2018 roku. Sąd orzekł, że mężczyzna po odbyciu kary ma zostać deportowany z kraju – podaje Polsat News. 

Piosenkarz Kris Wu po opuszczeniu zespołu Exo rozpoczął karierę solową. Realizował się także jako juror, aktor, model i juror w programach rozrywkowych. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 7 milionów osób. Potwierdzono, że gdy tylko zatrzymano go w 2021 roku, stracił kontrakty reklamowe i sponsorów.

Kris Wu - July (Official Music Video)

Czytaj także