18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Zrób jej smaka na ptaka"

Gwiazdor Warsaw Shore reklamuje tabletki na poprawę smaku nasienia

25.07.2019  15:07
Gwiazdor Warsaw Shore reklamuje tabletki na poprawę smaku nasienia
Gwiazdor Warsaw Shore reklamuje tabletki na poprawę smaku nasienia Fot: Instagram/@stifler16cm

Myślicie, że Linkiewicz i Godlewskie to już szczyt patologii? Chyba zapomnieliście o "gwiazdach" z Warsaw Shore. Poczytajcie o pewnej reklamie, którą zdecydował się zrobić niejaki Stifler.

Chociaż kariera Warsaw Shore już nieco przebrzmiała, to niektóre "gwiazdy" niechlubnego formatu telewizyjnego wciąż trzymają się swojej sławy. Przypominamy, że w programie chodziło głównie o to, kto więcej wypije, mocniej przyimprezuje oraz rozkręci odpowiednią aferę. Gdyby zgłosiła się do niego Marta Linkiewicz - oglądalność najpewniej poszybowałaby w górę.

Jednak czasy powstania "Ekipy z Warszawy" to nie był jeszcze moment "pożeraczki raperów". Wtedy w zbiorowej świadomości zaistniały takie sławy jak Trybson, Mała Ania, Duża Ania i Stifler. Oczywiście, to tylko garstka ogromnej, imprezującej grupy.

"Zrób jej smaka na ptaka"

O ile życie np. Trybsona weszło na zupełnie inne tory i aktualnie jest on statecznym mężem i ojcem, o tyle niektórzy celebryci z Warsaw Shore zostali w dawnej estetyce. Najlepszym tego przykładem jest Stifler, który w programie starał się poderwać każdą kobietę, która znalazła się wystarczająco blisko. 

Mając nadzieje na to, że wszyscy dalej będą utożsamiać go z seksualnymi uniesieniami, Stifler postanowił zareklamować wyjątkowy produkt - tabletki, które mają zmieniać smak męskiego nasienia. Myślicie, że już to jest ostre? Oj, nie, nie, nie - najlepsze jest hasło reklamowe, wymyślone (o zgrozo, widać, że samodzielnie) przez celebrytę.

Po ananasie słodki smak ma się. Ale są prostsze sposoby. Cum Plus Strong to specyfik poprawiający smak nasienia i nie tylko. Bądź dżentelmenem, zrób jej smaka na ptaka - zachęca na swoim profilu na Instagramie.

Poniżej prezentujemy oryginał.

Skusił Was? 

Czytaj także
Przeczytaj więcej