18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pieniążki się sypią

Disco polo to żenada? Ale opłacalna! W wakacje muzycy zarobią miliony

21.06.2019  14:27
Gwiazdy disco polo zarabiają ogromne pieniądze
Gwiazdy disco polo zarabiają ogromne pieniądze Fot: Instagram/Sławomir

Największe gwiazdy disco polo zaczęły najgorętszy okres - festyny i pikniki to masa koncertów i jeszcze więcej pieniędzy. Przez wakacje zarobią setki tysięcy złotych!

Słuchacie disco polo? Mało kto się do tego przyznaje, ale ktoś jednak słuchać takiej muzyki musi. Skąd ten wniosek? Gdyby nie była słuchana, disco-polo by umarło, a muzycy nie opływaliby w pieniądze i luksusy.

Teraz dla discopolowców zaczęły się prawdziwe żniwa. Festyny, pikniki, a później jeszcze dożynki - wakacje to dla gwiazd disco-polo kopalnia złota. Niektórzy zagrają przez najbliższe dwa miesiące nawet po kilkadziesiąt koncertów, a to oznacza naprawdę poważne pieniądze.

Gwiazdy disco polo zarobią krocie

Jak obliczył "Fakt", w wakacje najlepiej zarobią Zenek Martyniuk z zespołem Akcent i Sławomir. Każda z tych gwiazd za jeden występ życzy sobie około 40 tysięcy złotych (bywa i więcej). A  koncertów w wakacje każdy z panów da kilkadziesiąt, zgarniając ponad milion złotych na główkę!

Nieco mniej, choć też dużo, zarobi Boys. Twórcy hitu "Jesteś szalona", pląsający po scenie w kolorowych dresikach, zarobią na swojej muzyce po ok 30 tysięcy za jeden występ, a występów latem zaplanowali aż 35!

Disco polo się opłaca

Co z innymi muzykami? Nawet nieco zapomniane już gwiazdy minionej epoki mogą liczyć na powodzenie i spore pieniądze. I tak na przykład prawdziwa legenda - Shazza - za jeden występ życzy sobie od 15 do 25 tysięcy złotych.

A oto pełna lista "Faktu"

Zenek Martyniuk i Akcent, Sławomir - 30-40 tysięcy/godzinę. Imprezy okolicznościowe (np. wesela, chrzciny) - 15-20 tys/h.

Boys, Weekend, Mig, After Party - 25-30 tys/1,5h.

Bayer Full - 20 tysięcy za koncert

Shazza, Tomasz Niecik, Piękni i Młodzi, Czadoman - 15-25 tys/koncert.

Pudzian Band, Etna, Mister Dex - 5-10 tys. za koncert.