18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Internet wybuchł

Gwit śpiewa, skacze, robi obroty jako Pocahontas. Gdzie szpagat?

04.07.2019  14:02
Gwit śpiewa, skacze, robi obroty jako Pocahontas. Gdzie szpagat?
Gwit śpiewa, skacze, robi obroty jako Pocahontas. Gdzie szpagat? Fot: Instagram/@dominikagwit

Dominika Gwit na swoim Instagramie, nie przejmując się krytyką jaka spada na jej osobę, postanowiła wykonać cover piosenki z Pocahontas. To przebija Poka Sowę.

Dominika Gwit znana jest z tego, że drastycznie schudła, a potem szybko przytyła dwa razy tyle. Od tej pory jej zdrowie i figura są ciągłym tematem internetowych przepychanek.

Gwit utrzymuje, że jest szczęśliwa i w pełni siebie akceptuje. Wiele osób ma do niej pretensje, że to samo mówiła, gdy była jakieś 70 kg szczuplejsza. Pod jej zdjęciami i filmami na Instagramie regularnie pojawia się wezbrana fala hejtu. Aktorka zdaje się tym jednak nie przejmować.

Osobliwy filmik

Teraz aktorka wrzuciła wideo, na którym widać jak skacze, podryguje i próbuje latać - śpiewając jednocześnie hit z Pocahontas, zaczynający się od słów: "Ty masz mnie za głupią dzikuskę".

Pod filmikiem tradycyjnie pojawiło się wiele, bardzo różnych komentarzy.

Moje dzieciństwo właśnie legło w gruzach - napisała jedna z komentujących.

Niestety, ale mnie jest Pani troszkę niewiarygodna. Pamiętam jak parę lat temu była Pani szczuplejsza i w wywiadach mówiła o tym jaka to nie jest szczęśliwa z tym nowym wyglądem (...) Teraz znowu przybyło Pani kilogramów i mówi Pani, że dopiero teraz jest Pani szczęśliwa. I znowu ciągle udziela Pani wywiadów, tak jakby nieważne było czy grubsza czy chudsza, ważne, żeby zaistnieć. To kiedy była Pani w końcu szczęśliwa jako szczuplejsza czy jako otyła, bo się pogubiłam? Kiedy była Pani autentyczna? - dopytuje ktoś inny. 

Uwielbiam Cię i ten Twój optymizm każdego dnia - pojawiały się również komentarze pozytywne.

W polskiej wersji językowej tej kultowej bajki, piosenkę tę wykonywała Edyta Górniak. Myślicie, że Gwit sprostała wyzwaniu? Jak jej poszło?

Dominika Gwit jako Pocahontas

Przeczytaj więcej
Komentarze