18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skusicie się?

Gwit zaczyna karierę influencerki. Pierwsza reklama od razu intymna

05.07.2019  16:55
Gwit zaczyna karierę influencerki. Pierwsza reklama od razu intymna
Gwit zaczyna karierę influencerki. Pierwsza reklama od razu intymna Fot: TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Tak to bywa, że znani ludzie szybko zostają influencerami. Dominika Gwit wzbudza proporcjonalne do swojej osoby zainteresowanie - zaczęła więc ten rodzaj kariery. Pierwsza reklama jaką zrobiła jest bardzo intymna.

Nie ma co, Dominika rzuca się na głęboką wodę. Pierwsza reklama na jej Instagramie jest od razu niezwykle osobista. Zastanawiacie się, ile firma zaproponowała jej za współpracę? My też.

Dominika Gwit i odważna reklama

Gwit zareklamowała płyn do higieny intymnej. W poście ewidentnie sponsorowanym - wypowiedziała się w sposób bardzo osobisty. Niektórzy mogą poczuć się tym lekko skrępowani.

Dziewczyny!!! #sprawajestdoscintymna ale nie dla mnie! Higiena intymna to dla wielu z nas temat tabu. Postanowiłam to zmienić!! Niektórzy twierdzą, że płyny do higieny intymnej nie są potrzebne. BŁĄD. Są i to bardzo - twierdzi Dominika. 

Potem rozpoczyna się obszerny opis reklamowanego produktu. Przez to na kilometr widać, że nie było to pisane spontanicznie. 

Hipoalergiczne, certyfikowane, jestem zachwycona, od niedawna ich używam. Nie są testowane, nie uczulają, wiele z nas myli infekcję intymną z uczuleniem - mówiła jeszcze na InstaStories.

Dominika ostatnio mocno zaktywizowała się w social mediach. Poza wstawianiem zdjęć, które wywołują poruszenie wśród internatów - zdarza jej się też śpiewać bardzo trudne wokalnie piosenki.

Myślicie, że sprzedaż reklamowanego płynu wzrośnie? Co Gwit zareklamuje w następnej kolejności - papier toaletowy? A może prezerwatywy? Gama możliwości jest bardzo szeroka. 

Przeczytaj więcej
Komentarze