18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odważna sesja

Hailey Bieber NAGO! Do sieci trafiła kontrowersyjna sesja [FOTO 18+]

05.04.2023  15:10
Hailey Bieber nago
Hailey Bieber nago Fot: Instagram haileybieber

Hailey Bieber stanęła ostatnio w centrum skandalu i przyciągnęła do siebie wielu hejterów. Gwiazda modelingu i żona Justina Biebera nic sobie z tego nie robi – żyje pełną piersią.

Hailey Bieber zdaje się być najbardziej znana z tego, że ma na nazwisko Bieber. Ale tylko dla ludzi niezaznajomionych z jej wielkim talentem modelingowym. Gwiazda od dłuższego czasu prowadzi współpracę z popularną marką kosmetyczną, której jest właścicielką i której produkty reklamuje poprzez swoje kanały w mediach społecznościowych i na billboardach. W ostatniej sesji marka i modelka zdecydowały się pójść na całość i uchyliły rąbka tajemnicy.

Hailey Bieber zaistniała również z innego powodu. W ostatnim czasie wywiązała się dość infantylna przepychanka pomiędzy nią a Seleną Gomez, w której, jak w najlepszych historiach dworskich, wszystko odbywało się pomiędzy wierszami i zamknięte w nieprzychylnych interpretacjach. Innymi słowy – zaczęło się od tego, że Hailey Bieber pokazała swoje ładne brwi niedługo po tym, jak Selena pokazała swoje brzydkie brwi. Później już tylko groźby śmierci w sieci i próby uspokojenia nastoletnich fanów.

Hailey Bieber NAGO. Kontrowersyjna reklama w sieci

Sprawa zdaje się już przycicha, choć ciągnęła się dobre kilka miesięcy. Obie kobiety miały dość sprzeczek i zajmują się już swoimi sprawami. Widać to po ostatniej aktywności Hailey Bieber w mediach społecznościowych. W jednym z najnowszych wpisów zobaczymy nową reklamę jej marki kosmetycznej. Sesja zdjęciowa jest, nie da się ukryć, dość kontrowersyjna, ponieważ Hailey Bieber pokazała w niej swoje nagie ciało. Aby ustrzec się bezlitosnych algorytmów Instagrama, umieściła połówki marakui w strategicznych miejscach.

Po zobaczeniu takiej zachęcającej reklamy kosmetyków, osoby zainteresowane tym produktem na pewno rozpoczną szaleńczy szturm na sklepy i wykupią cały nakład. Reklamę znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Hailey Bieber nago
Hailey Bieber nago Fot: Instagram haileybieber

logo Tu się dzieje