18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wynająłem detektywów"

Hakiel opowiedział o ZDRADZIE Cichopek! Nakrył ją na gorącym uczynku?!

10.08.2023  14:51
Marcin Hakiel opowiedział o zdradzie Kasi Cichopek
Marcin Hakiel opowiedział o zdradzie Kasi Cichopek Fot: Instagram marcinhakiel, katarzynacichopek

Na Instagramie Marcina Hakiela pojawiło się wstrząsające wyznanie! Sławny tancerz i były mąż Kasi Cichopek ujawnił, że nie tylko faktycznie został zdradzony przez Kasię Cichopek, lecz do tego wszystkiego sam nakrył ją na zdradzie!

Ależ rewelacje i ależ wieści! Lepiej trzymajcie się krzeseł albo połóżcie się wygodnie na karimacie, bowiem Marcin Hakiel ujawnił wstrząsające całym ciałem wieści dotyczące jego rozstania z Kasią Cichopek. Już wcześniej, w okolicach zeszłorocznego rozwodu, mowa była o „tym innym”, z którym Kasia miała się spotykać, lecz można było wciąż podejrzewać, że do zdrady małżeńskiej nie doszło.

Moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - mówił wówczas w „Mieście kobiet” Aleksandry Kwaśniewskiej.

Niemniej można było sądzić, że Maciej rozkochał w sobie Kasię, ale być może czekali ze skonsumowaniem związku do rozwodu Cichopek z Hakielem. Najnowsze wpisy tancerza stawiają te teorie pod znakiem zapytania.

Kasia Cichopek zdradzała Marcina Hakiela? Wynajął detektywów

Szok to mało powiedziane! W czasie ostatniej sesji pytań i odpowiedzi Marcin Hakiel został zapytany o to, jak dowiedział się o zdradzie Kasi Cichopek (tak brzmiało pytanie). Tancerz nie poprawił tego internauty, lecz odpowiedział na pytanie krótkim:

Wynająłem detektywów

Jeśli więc Hakiel dowiedział się o „zdradzie” dzięki detektywom, to oni musieli ją nakryć na gorącym uczynku i przedstawić dowody zdrady Marcinowi. No ładnie. Jak zareaguje na to Kasia? I czy Marcin nie poprawił osoby zadającej pytanie z powodu użycia trafnego słowa do określenia czynu Cichopek, czy może ze zwykłego „lenistwa”? Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi.

To nie jedyne wyznanie, które padło podczas tej sesji Q&A – Hakiel przyznał także, że nie chciałby wrócić do Kasi, a z Maciejem chciał spotkać się w zeszłym roku, lecz ten nie odwzajemniał tego pragnienia. Ależ saga!

Relacja Marcina Hakiela
Relacja Marcina Hakiela Fot: Instagram marcinhakiel

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje