18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozwód go wyniszczył?

Hakiel przerywa milczenie. "Jestem na terapii"

Wojciech Kozicki
21.12.2022  14:50
Hakiel po rozwodzie z Cichopek poszedł na terapię
Hakiel po rozwodzie z Cichopek poszedł na terapię Fot: VIPHOTO/East News

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek wzięli najgłośniejszy cichy rozwód w Polsce. Teraz tancerz komentuje całe zamieszanie i opowiada jak wygląda jego życie prywatne. Po rozstaniu musiał pójść na terapię.

Marcin Hakiel rozwiódł się z Kasią Cichopek i zaczyna nowe życie z nową partnerką. W „Twoim Imperium” podsumował swoje życie w 2022 roku. Lekko nie było, ale jak podkreślił, otrzymał ogromne wsparcie od bliskich. Dodał, że każdego dnia stara się być lepszym człowiekiem i lepszą wersją siebie, by spokojnie patrzeć w lustro.

Hakiel o rozwodzie i nowej partnerce

Marcin Hakiel ujawnił, że dramatyczne wydarzenia w życiu osobistym zmusiły go do pójścia na terapię.  Mimo medialnej burzy i prania brudów, deklaruje szacunek do matki swoich dzieci.

Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu na terapii. Ten rok był bardzo burzliwy, choć mam takie poczucie, że wszystko dzieje się po coś. Trzeba akceptować to, co nam los przynosi. Istotne nie jest to, co się nam przydarzyło, ale to, co z tym zrobimy. Ja postanowiłem, że będę żył dalej, nie chcę rozpamiętywać tego, co było, szanuję mamę swoich dzieci i chcę być dobrym człowiekiem – wyznał Hakiel (Twoje Imperium)

Obecnie Hakiel ma nową partnerkę. Tajemnicza Dominika podobno dogaduje się świetnie nie tylko z jego dziećmi, ale też z samą Kasią Cichopek.

Czytaj także