18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Największy szczęściarz

Hakiel w końcu POKAZAŁ TWARZ Dominiki! Piękniejsza niż Cichopek?

02.03.2023  15:49
Marcin Hakiel pokazał twarz Dominiki
Marcin Hakiel pokazał twarz Dominiki Fot: Instagram marcinhakiel

Marcin Hakiel, który bronił prawa do prywatności swojej nowej partnerki Dominiki, w końcu, być może przypadkowo, pokazał jej twarz! Jak myślicie, jest jeszcze piękniejsza niż Kasia Cichopek?

Jakie jest życie po Kasi Cichopek? Pomyślisz „pieskie”, bo gdy dotknęło się już nieba, wszystko smakuje jak popiół. Nie jest tak jednak w przypadku byłego męża Kasi, Marcina Hakiela. Udało mu się po rozwodzie znaleźć nową miłość i zbudować sobie życie na nowo.

Tancerz chętnie dzieli się wycinkami z życia prywatnego na swoich mediach społecznościowych. Pokazuje, jak powodzi mu się we wspólnym życiu z Dominiką. Pieczołowicie chroni jednak jej wizerunku – nowa partnerka Hakiela nie jest celebrytką i nie interesuje jej zdobywanie sławy i rozpoznawalności.

Dlatego, gdy wrzuca wspólne z nią zdjęcia, Dominika pozuje tyłem lub zasłania twarz włosami. Tym razem jednak portal Radia ZET wyłapał, że na ostatniej relacji na Instagramie Marcin Hakiel ujawnił, przypadkowo lub nie, twarz swej pięknej wybranki.

Marcin Hakiel pokazał Dominikę

To tajemnica nas przyciąga. Wszyscy jak jeden mąż łapiemy za lupę i telefon i próbujemy spomiędzy kosmków włosów Dominiki wyłuskać choć cal jej twarzy, a całą tę historię śledzimy siedząc na skraju krzesła. Teraz w końcu możemy odetchnąć z ulgą – Hakiel pokazał twarz swojej nowej dziewczyny na jednej z ostatnich relacji w mediach społecznościowych.

W ostatnim czasie para zakochańców wybrała się nad morze wraz dziećmi – córką Dominiki i córką Hakiela. Z tej okazji Marcin zdecydował się pokazać twarz Dominiki. Para nagrała krótkie wideo z plaży i widzimy, jak partnerzy tulą się uśmiechnięci. Mimo że kobieta ma czapkę i okulary, widać dobrze jej twarz.

Zdjęcie Dominiki prezentujemy poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Marcin Hakiel z Dominika
Marcin Hakiel z Dominika Fot: Instagram marcinhakiel
Czytaj także