18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W tle hymn państwowy

Halinka z Kiepskich dostała order. "Moja znana gęba może pomóc"

31.07.2019  11:22
Halinka z Kiepskich dostała order. "Moja znana gęba może pomóc"
Halinka z Kiepskich dostała order. "Moja znana gęba może pomóc" Fot: Wikipedia

Hymn państwowy, policyjni oficjele i wysokie odznaczenia - to nie zdjęcia z planu serialu Świat według Kiepskich. To rzeczywistość Marzeny Kipiel-Sztuki!

Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka Kiepska może być z siebie niesamowicie dumna. Twarz serialu Świat według Kiepskich otrzymała order od policji. 

Zobacz także

Halinka z Kiepskich została odznaczona

Aktorka została odznaczona za wybitne zasługi patriotyczne i działalność dla NSZZ Policjantów. Otrzymała ona Krzyż Niepodległości z Gwiazdą klasy I. Odznaczenie odebrała w Legnicy, jak sama przyznawała, wydarzenie to wiązało się dla niej ze sporą dawką stresu.

To był wielki zaszczyt i miła niespodzianka. Przyznam, że choć występy publiczne to dla aktora codzienność, byłam naprawdę zdenerwowana – mówiła w rozmowie z Faktem.

Chociaż praktycznie nikt o tym nie wiedział, aktorka przez lata charytatywnie angażowała się w akcje organizowane przez związki zawodowe policjantów w Legnicy. Zdarzało się jej wspierać np. konkursy teatralne dla dzieci i młodzieży. 

Co roku byłam w jury. To były takie małe formy teatralne, które miały edukować, pokazywać np. szkodliwość dopalaczy, negować przemoc. Śpiewałam też podczas zbiórek pieniędzy dla wdów i sierot po policjantach (...) Jeśli moja znana gęba może pomóc i być wykorzystana w dobrym celu, to czemu nie – podsumowała dosadnie. 

Nie ma co, może być z siebie dumna!

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze