18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wizualne frykasy!

HALLE BERRY NAGO! Fikuśna i całuśna ciumka krotochwilnie

12.04.2023  11:52
Halle Berry nago. Seksowne zdjęcie aktorki na Instagramie
Halle Berry nago. Seksowne zdjęcie aktorki na Instagramie Fot: Shutterstock/Tinseltown

Halle Berry nago. Piękna aktorka z Hollywood zapozowała w fil;uternym negliżu na tarasie. Spadła na nią fala krytyki, ale…

Aktorki nago pokazują się często i chętnie, ale ich rozbierane zdjęcia zaczynają powszednieć. Jednak gdy nago pozuje Halle Berry, koneserzy kobiecego piękna mają nie lada święto. Gwiazda opublikowała właśnie na Instagramie zjawiskowe zdjęcie w pełnym negliżu.

Halle Berry nago. Seksowne zdjęcie aktorki na Instagramie

Miłego weekendu, robię co chcę – napisała Halle Berry na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym nago pije wino i kąpie się w promieniach porannego słońca. 57-letnia gwiazda olśniewa i jest w zjawiskowej formie.

Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Niedawno została dyrektorką w firmie biotechnologicznej i z sukcesami zajmuje się reżyserią. Dziś Halle Berry bez wątpienia nie musi nic nikomu udowadniać – pisze Świat Seriali.

Pojawiło się sporo komentarzy sfrustrowanych internautów, którzy uważają, że Halle Berry w tym wieku nie powinna pokazywać się nago. Aktorka odpisała, że nigdy nie czuła się tak dobrze jak teraz i przesyła wszystkim dużo miłości.

Halle Berry  - nagrody, filmy i kariera w Hollywood

Halle Berry niedawno podpisała wieloletni kontrakt z Netflixem, a jej reżyserski debiut "Poobijana" okazał się hitem.W swojej karierze zagrała w takich filmach jak m.in. X-men, Kingsman: złoty krąg, John Wick 3, Śmiertelna głębia, Czekając na wyrok, Śmierć nadejdzie jutro, Flintstonowie, Ostatni Skaut, Malaria, Kobieta-kot i Gothika. W 2008 została uznana przez magazyn „Esquire” za najseksowniejszą żyjącą ciemnoskórą kobietę (ang. The Sexiest Black Woman Alive), pokonując m.in. Gabrielle Union, Beyonce, Rihannę, Tyrę Banks i Alicię Keys.

Halle Berry nago. Seksowne zdjęcie aktorki na Instagramie
Halle Berry nago. Seksowne zdjęcie aktorki na Instagramie Fot: Instagram

Halle Berry to laureatka Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za występ w melodramacie Czekając na wyrok (2001). Za tytułową rolę w filmie Kariera Dorothy Dandridge (1999) otrzymała Emmy i Złoty Glob.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje