18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdradził, kiedy poród

Hardkorowy Koksu będzie tatą! Pochwalił się ciężarną partnerką

26.06.2019  13:36
Hardkorowy Koksu będzie tatą! Pochwalił się ciężarną partnerką
Hardkorowy Koksu będzie tatą! Pochwalił się ciężarną partnerką Fot: JAKUB WOSIK/REPORTER

Przed Hardkorowym Koksem - a więc Robertem Burneiką - najważniejszy moment w jego życiu. Zostanie tatą! Pochwalił się rozczulającym zdjęciem.

Robert Burneika ma zdecydowanie ogromne powody do radości. Przed znanym wszystkim Hardkorowym Koksem najważniejszy moment jego życia - zostanie tatą. To ogromne wyzwanie i odpowiedzialność.

Hardkorowy Koksu zostanie ojcem

Najwyraźniej jednak na razie to szczęście bijące z kulturysty i zawodnika MMA bierze górę nad poczuciem obowiązku. Opublikował on poruszające zdjęcie, ze swoją ciężarną ukochaną. Zdradził też pewien sekret. 

Burneika przyznał, że jego potomek przyjdzie na świat późną jesienią.

Ja i moja partnerka Kaja spodziewamy się dziecka. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Wszystko przebiega prawidłowo. Maluszek przyjdzie na świat późną jesienią. Nie wiemy jeszcze, czy to będzie dziewczynka, czy chłopiec, ale najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe - powiedział Hardkorowy Koksu.

Burneikę w mediach społecznościowych obserwuje ponad 90 tys. osób. Internauci cenią w nim poczucie humoru i naturalność. Informacja o ciąży Kai kładzie kres spekulacjom na temat rzekomej bezpłodności kulturysty. W 2013 roku jego była żona umieściła w sieci zdjęcia badań mające być dowodem na to, że nie może mieć on dzieci.

Gratulujemy przyszłym rodzicom!

Czytaj także