Wypijmy za to

ICH TROJE PRZESTANIE ISTNIEĆ? "Ostatnia płyta"

21.07.2022  12:26
Ich Troje przestanie istnieć?
Ich Troje przestanie istnieć? Fot: Piotr Hukalo/East News

Michał Wiśniewski przeraził fanów swoimi ogłoszeniami. Zespół "Ich Troje" zakończy działalność? Muzycy pójdą każde w swoją stronę?

Przed laty byli jednym z najbardziej znanych i kochanych polskich zespołów. fanów pociągały nie tylko ich przebojowe piosenki, ale też image, a zwłaszcza show, jakie odgrywali na koncertach. Ich Troje było w Polsce fenomenem, a zespół, w czasach gry z Justyną Majkowską, miał szansę na międzynarodową sławę.

Z piosenką "Keine Grenzen/Żadnych granic" pojechali na Eurowizję, gdzie zdobyli aż 90 punktów i zajęli siódme miejsce. Jak na polską reprezentację, odnieśli gigantyczny sukces. To jednak już przeszłość i to dawna. Dziś przyszłość zespołu stanęła pod znakiem zapytania.

Ich Troje przestanie istnieć?

W ostatnim czasie do "Ich Troje' w niezmiennym składzie Michał Wiśniewski + Jacek Łągwa, powróciła dawna wokalistka (i była partnerka Wiśniewskiego) Anna Świątczak. W nowym-starym składzie nagrali dziesiątą już płytę studyjną "X przykazań, czyli projekt X". Jednocześnie pojawiła się plotka, że to ich ostatni krążek...

O tym, że ich Troje nie będzie już więcej nagrywać, poinformować miał sam Michał Wiśniewski. Fani połączyli kropki i wywnioskowali, że jest to równoznaczne z rozwiązaniem zespołu. Plotka się poniosła i dotarła do czerwonowłosekgo lidera. Ten na swoim Instagramie postanowił ostatecznie rozwiać wątpliwości.

Tyle osób przewiduje koniec zespołu Ich Troje… A czy mi się zdaje, czy całkiem zacnie zapełniliśmy @operalesna w Sopocie…? DZIĘKUJĘ!

- napisał Wiśniewski, nawiązując tym samym do koncertu w Operze Leśnej.

Zdaje się więc, że na koniec zespołu jak na razie się nie zanosi. Jeśli zaś muzycy nie mają w planach wydawania kolejnych płyt... kto wie, może będą już zawsze grać stare, sprawdzone przeboje i wypuszczać jedynie pojedyncze single.

Czytaj także