18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wybuchł skandal

Bilety na koncert Ich Troje za seks. "Dagmara ciamka"

10.04.2019  14:22
Bilety na koncert Ich Troja ze seks - Wiśniewski jest czerwony ze złości?
Bilety na koncert Ich Troja ze seks - Wiśniewski jest czerwony ze złości? Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Michał Wiśniewski jest niczym magnes na skandale i afery. Jak poinformował na Facebooku, bilety na koncert Ich Troje w Zamościu można było kupić za seks. Sprawa została zgłoszona do prokuratury.

Michał Wiśniewski nie ma chwili spokoju. Dopiero odeszła od niego żona, bo w małżeństwie mogło być ich troje, zbankrutował, stracił dom, a już wybuchł kolejny skandal. Poinformował w mediach społecznościowych, że organizator koncertu Ich Troje w Zamościu został zgłoszony do prokuratury.

Ich Troje, koncerty i seks

„Wiśnia” powiadomił fanów, że tajemniczy mężczyzna przyjmował zapłatę za bilety „w naturze”. Groził też tourmanagerowi i pojawił się nawet pod domem Wiśniewskiego, który już do niego nie należy. Aby to potwierdzić, opublikował nagranie rozmowy z podejrzanym organizatorem.

Moja święta cierpliwość też ma granice. Jestem zdeterminowany doprowadzić do koncertu w Zamościu. Spotkałem się z Michałem W., żeby zasugerować mu, żeby zmienił ekipę, która go w tym momencie prowadzi . Dzwonię do pani Dagmary, która albo wpie*dala kluski, albo sobie coś ciamka. Zajmuję się ważnymi sprawami, a ona mi ciamka do słuchawki, no ku*wa mać! Ja płacę, to trochę kultury wymagam, do ch*ja pana. Mogę z wami rozmawiać jak z ludźmi upośledzonymi, z zespołem Downa albo autystykami. Moje podku*wienie od półtora miesiąca sięga zenitu. Macie mnie w dupie. Ja ku*wa płacę, to ja wymagam – zdenerwował się organizator koncertu w Zamościu.

Czyżby oczekiwał od Wiśniewskiego pieniędzy? Czerwonowłosy gwiazdor ogłosił niedawno bankructwo więc raczej może zaśpiewać mu tylko "Niewiele ci mogę dać".

Zobacz także
Czytaj także