18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bum bum, łubudu

Ida Nowakowska ZMASAKROWANA na poligonie! TVP szykuje się do wojny?

01.02.2023  15:39
Ida Nowakowska nie bierze jeńców!
Ida Nowakowska nie bierze jeńców! Fot: Instagram idavictoria

Tym razem bitwa pomiędzy TVP a TVN odbędzie się nie na słupkach oglądalności, lecz na polu bitwy. Ida Nowakowska już przygotowuje się do konfliktu zbrojnego.

32-letnia Ida Nowakowska nie przestanie nas zadziwiać. Od lat jest twarzą TVP, gdzie prowadzi popularną śniadaniówkę „Pytanie na śniadanie”. Chętnie chwali się tam swoimi niezliczonymi talentami, a Polacy zasiadają tłumnie przed telewizorami i śledzą jej karierę jak telenowelę.

Niestety, musimy to napisać - Nowakowska powiedziała kiedyś, że popiera wartości promowane przez stację. Dlatego jej najnowszy talent może być niedługo powodem do niepokoju. W swoim ostatnim wpisie na Instagramie pokazała, że jest w stanie wziąć udział w konflikcie zbrojnym na szeroką skalę z wszystkimi tego konsekwencjami (a przynajmniej tak to rozumiemy).

Ida Nowakowska zmasakrowana na poligonie

Na nagraniu, które pojawiło się na jej Instagramie widzimy, jak Ida Nowakowska ćwiczy na poligonie.

Ruszyła nowa edycja szkoleń, którą w 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim otworzył minister obrony narodowej Pan Mariusz Błaszczak. Nauczyłam się tak wiele i jestem dumna z tego, że ukończyłam szkolenie wojskowe. Polecam każdemu!

- pisze złowieszczo Ida Nowakowska.

Celebrytka nauczyła się tam rzucać granaty, strzelać z broni, walczyć wręcz i skakać ze spadochronu. Kursanci obchodzili się z nią jak z workiem kartofli, ale Ida wyszła z sytuacji obronną ręką. Mamy tylko nadzieję, że swoich nowych umiejętności użyje do szerzenia dobra!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także