18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Black Eyed PiS

Ile Black Eyed Peas zarobi za Sylwestra TVP? Kasa aż majtki zrywa

Wojciech Kozicki
30.12.2022  14:40
Ile Black Eyed Peas zarobi za Sylwestra TVP? Mega stawka
Ile Black Eyed Peas zarobi za Sylwestra TVP? Mega stawka Fot: John Salangsang/Shutterstock/Rex Features/East News

Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem to wielkie gwiazdy i jeszcze większe koszty. Główną gwiazdą ma być zespół Black Eyed Peas (Black Eyed PiS?). Ile zapłaci narodowa telewizja za ich koncert? To może być najdroższy odrzewany kotlet w historii polskiej telewizji!

Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem to gigantyczne koszty. Polskie i zagraniczne gwiazdy namiętnie doją publiczne wymię dające złote mleko. Mel C. ze Spice Girls nie będzie, ale zamiast niej zagra zapomniany zespół Black Eyed Peas, w którym śpiewała kiedyś Fergie. Plotki głoszą, że przebrzmiali muzykanci mogą za sylwestrowy koncert w Polsce zarobić nawet kilka milionów złotych.

Sylwester TVP. Ile zarobi Black Eyed Peas?

Portal Wirtualne Media podaje, że Mel C. za swój krótki występ chciała zgarnąć 800 tysięcy złotych. Black Eyed Peas to muzyczna strawa już dawno po terminie przydatności do spożycia, ale stawka koncertowa zrywa majtki przez głowę! Zespół ma skosić za wykonanie w Zakopanem kilku swoich starych przebojów MILION DOLARÓW, czyli około 4,5 miliona złotych!

Portal informuje, że koncert został opłacony nie przez samą TVP, a przez jedną ze spółek skarbu państwa. Któż był tak hojny? Oczywiście PKN Orlen z wiernym przyjacielem PiS Danielem Obajtkiem na czele – informuje Radio ZET.

Na Sylwestrze TVP zagrają też takie gwiazdy jak Boys, Zenek Martyniuk Edyta Górniak, Sławomir i Kajra i Playboys. Co za muzyczna uczta…

logo Tu się dzieje