18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kasę Kasia kosi

Ile Cichopek i Kurzajewski zarabiają w TVP? Miłość na bogato!

Wojciech Kozicki
26.10.2022  17:44
Ile Cichopek i Kurzajewski zarabiają w TVP? Miłość na bogato
Ile Cichopek i Kurzajewski zarabiają w TVP? Miłość na bogato Fot: WOJCIECH STRóżYK/REPORTER/East News

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w to power couple! Kryzys wizerunkowy? Finansowo chude lata? Nic z tych rzeczy! Wyciekła informacja ile „Kurzopki” zarabiają w TVP. Miłość wyszła im finansowo na dobre.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski spieniężają nową miłość? Gwiazdy telewizji śniadaniowej i programu „Pytanie na śniadania” dostają gigantyczne gaże za występy w porannym paśmie. Co ważne, Telewizja Polska chyba również chce monetyzować uczucie, bo zaraz po ujawnieniu romansu wydano oświadczenie, w którym zapewniono, że popularna para będzie nadal prowadziłą śniadaniówkę. Jak podaje Pomponik, odkąd ujawnil swój związek, "widzów jest coraz więcej"

Jakie zarobki mają Cichopek i Kurzajewski w TVP?

Gdy Kasia Cichopek została zatrudniona jako prowadząca „Pytanie na śniadanie”, informator portalu Pudelek ujawnił, że za jeden dyżur miała dostawać 5 tysięcy złotych. Takich dyżurów miała mieć 10 w miesięcu. Do tego oczywiście dochodzą zarobki na Instagramie i w serialu „M jak miłość”. Ma też własną markę biżuterii i występuje w teatrze. Za występy w serialu Kasia otrzymuje około ok. 12,5 tys. zł miesięcznie (według informacji z "Super Expressu").

Ile zarabia Maciej Kurzajewski w TVP?  „Pomponik” ujawnia, że za każdy odcinek programu „Pytanie na śniadanie” może dostawać nawet 10 tysięcy złotych, a "w podsumowaniu miesięcznym jego zarobki mogą sięgać nawet 100 tysięcy złotych". Dodatkowo, zdarza mu się z Kasią Cichopek prowadzić plenerowe koncerty i imprezy dla mediów publicznych, co oznacza znacznie większe zarobki.

Co więcej, na imprezach organizowanych przez firmy i agencje eventowe, prezenter TVP może zarobić za jedno wydarzenie od 12 do 17 tysięcy złotych. Według ankiety magazynu "Press" Kurzajewski jest ceniony za prezencję, doskonałe przygotowanie, "brak fochów" i profesjonalizm - pisze Pomponik.
Czytaj także