18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ile gwiazdy zarobią w Sylwestra? Mocno się cenią! Stawki zwalają z nóg

Redakcja
20.12.2018  13:48
Ile gwiazdy zarobią w Sylwestra

Gwiazdy, które swoimi występami uświetnią największe sylwestrowe imprezy, mogą liczyć na naprawdę sowite wynagrodzenia. Za wykonanie kilku przebojów zarobią nawet po 100 tysięcy złotych!

Sylwester zbliża się wielkimi krokami i nawet, jeśli ktoś nie ma na niego planów, zawsze może świetnie bawić się razem z najpopularniejszymi gwiazdami estrady. Jak co roku bowiem, największe polskie stacje telewizyjne organizują huczne imprezy.

I tak wielki koncert TVP odbędzie się w Zakopanem, Polsatu w Chorzowie a TVN w Warszawie. Co ciekawe, zarówno na imprezie Telewizji Polskiej jak i Polsatu zagra szalenie popularny gwiazdor rock-polo - Sławomir. Z jednego na drugi przeleci w sylwestrową noc helikopterem.

Czy dwa koncerty jednego wieczoru się Sławomirowi opłacą? Zdecydowanie! Według informacji, do których dotarł "Super Express", jeden występ Sławomira przyniesie mu aż 100 tysięcy złotych! Ale nie tylko on zarobi tak duże pieniądze.

Beata Kozidrak w Sylwestra zaszczyci swoją obecnością scenę w Warszawie. Za koncert, podobnie jak Sławomir, zgarnie 100 tysięcy złotych, a wcale nie jest to największa wypłacona tej nocy stawka!

Liderką rankingu na najlepiej opłacony sylwestrowy występ jest Edyta Górniak. Artystka zagra 31 stycznia dla stacji TVN i zarobi... 120 tysięcy złotych!

Na niemałe, choć dużo niższe wynagrodzenia liczyć mogą inne polskie gwiazdy. Maryla Rodowicz zarobi w Sylwestra 90 tysięcy złotych, Agnieszka Chylińska 80, Michał Szpak 70, Michał Wiśniewski 60, a Ewa Farna 60 tysięcy złotych. W zestawieniu tym blado wypadają najwięksi gwiazdorzy disco-polo - zespół Boys i Zenek Martyniuk. Ich konta zasilą się o marne (kolejno) 40 i 50 tysięcy złotych.

ZOBACZ TEŻ:  Steczkowska mocno popłynęła. Bilety na jej koncert droższe, niż na Madonnę