18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki Brat, mniejsza nagroda

Ile wygrała Wójcik w Big Brotherze? A kasę wyda na...

17.06.2019  16:25
Wiadomo ile w Big Brotherze wygrała Magda Wójcik i na co wyda pieniądze
Wiadomo ile w Big Brotherze wygrała Magda Wójcik i na co wyda pieniądze Fot: Facebook

Finał „Big Brothera" przeszedł do historii, a mimo starań stacji TVN, Łukasz Darłak nie wygrał programu. Zwyciężyła Magda. Wiemy jaka była nagroda za pierwsze miejsce i na co Wójcik przeznaczy pieniądze.

Magda Wójcik wygrała „Big Brothera”. Ceną było całkowite sprzedanie własnej prywatności, ujawnienie krępujących informacji o swoim życiu seksualnym i branie udziału w „zaskakujących” wyzwaniach Wielkiego Brata. Czy się opłacało?

Nagroda główna w Big Brotherze

Jak podaje radiozet.pl, nagroda za 1. miejsce to 100 000 złotych. Do tego Magda Wójcik dostała samochód Mitsubishi Space Star. Co ciekawe, w poprzednich edycjach nagroda główna wynosiła 500 tys. złotych.

Magda Wójcik - wywiad

Wójcik w „Dzień Dobry TVN” powiedziała, że to była najlepsza przygoda w życiu i traktowała program jak „kolonie dla dorosłych”. Podkreślono, że „zwycięstwo Magdy to znak, że wygrała tolerancja”, ponieważ jest biseksualna i przyjaźniła się z homoseksualnym Łukaszem Darłakiem.

Wyznała, że wygrane pieniądze chce zainwestować w siebie i biznes modowy ("outfitowo-glitterowy"). Część środków przeznaczy na schronisko dla psów i kotów.

Czytaj także