18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stawki ujawnione

Ile zarabia Jackowski? Takiej kasy chyba nie przewidział!

Wojciech Kozicki
09.05.2023  10:59
Ile zarabia Jackowski? Takiej kasy chyba jasnowidz nie przewidział
Ile zarabia Jackowski? Takiej kasy chyba jasnowidz nie przewidział Fot: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski to polski Nostradamus i Baba Wanga w jednym ciele. Ile zarabia jasnowidz na przepowiedniach i wizjach oraz na YouTube? Radio ZET publikuje informacje o jego majątku.

Ile zarabia jasnowidz w Polsce? To już nie wróżenie z fusów, padły konkretne kwoty. Jak podają Radio ZET i Wirtualne Media, piszą jaki majątek mógł zgromadzić Krzysztof Jackowski. Trudno jest być prorokiem we własnym kraju, ale zarobić na tym można spore pieniądze.

Zarobki jasnowidza Jackowskiego. Jakie ma stawki i majątek?

Producent i partner w Fat Frogs Media Paweł Kwaśniewski na łamach Wirtualnych Mediów zwrócił uwagę na wysoką aktywność Jackowskiego na YouTube, co przekłada się na pieniądze za reklamy i wyświetlenia. Profeta z Człuchowa opublikował już ponad 500 filmów!

Nie umiem odpowiedzieć dokładnie, jaka to może być kwota, ale byłbym zaskoczony, gdyby przy takich zasięgach i częstotliwości robienia live’ów nie zarabiał na tym 10 tys. zł miesięcznie, a nawet więcej  - ocenił Kwaśniewski. (Wirtualne Media)

Sam Jackowski twierdzi, że jego majątek nie jest pokaźny. Zapewnia, że mieszka w starym mieszkaniu w kamienicy wymagającym remontu i jeździ 19-letnim mercedesem. W jednym z wywiadów zapewnił, że nie zależy mu na pieniądzach, a jego pomoc to niewielka kwota rzędu ok. 200 złotych.

Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy. Przez trzydzieści lat mojej pracy odnalazłem blisko 700 ciał. Większość za 200 złotych. Czy to wygórowana cena? – powiedział Jackowski.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje