18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tyle biorą za koncert!

Ile zarabiają Doda i Kozidrak? Stawki gwiazd ujawnione

Wojciech Kozicki
15.06.2023  16:38
Ile zarabiają Doda i Beata Kozidrak? Stawki gwiazd za koncerty
Ile zarabiają Doda i Beata Kozidrak? Stawki gwiazd za koncerty Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Stawki polskich gwiazd za koncerty ujawnione. Ile zarabia Doda, Beata Kozidrak (Bajm), Ewelina Lisowska lub Ewa Farna? Youtuber Dymitr Błaszczyk z kanału "Sprawdzam Jak" ujawnił zarobki polskich gwiazd.

Ile zarabiają polskie gwiazdy za koncert? Dymitr Błaszczyk znowu w sprytny sposób prześwietlił stawki polskich gwiazd za koncerty. Wcześniej podstępem zdobył i obnażył stawki zespołów disco polo za występ na weselu. Teraz na jego celowniku znalazły się Doda, Ewa Farna, Ewelina Lisowska i Beata Kozidrak.

Stawki polskich gwiazd. Ile zarabiają Doda i Kozidrak za koncerty?

Ile bierze Beata Kozidrak z zespołem Bajm za koncert? Jak dowiedział się youtuber, stawka Beaty Kozidrak i muzyków Bajmu wynosi 85 tysięcy złotych. Jeśli chcesz usłyszeć na żywo takie hity jak „Biała Armia” i „Co mi panie dasz”, trzeba też liczyć się w opłatami za transport i hotel. A zespół Bajm w wymaganiach ma 12 jednoosobowych pokoi i 2 apartamenty.

Ile zarabia Doda? Nie dość, że w repertuarze ma piosenki Virgin takie jak „Dwie Bajki”, „Dżaga”, „Znak Pokoju” i „Szansa”, to serwuje też solowe hity jak „Fake Love”, „Zatańczę z aniołami” „Melodia ta” i „Wodospady”. Dorota Rabczewska może zagrać jedynie mini-koncert.

Okazuje się, że artystka może wystąpić z 3 utworami, podpisać 10 płyt i spotkać się z zarządem firmy. Ile to kosztuje? Aż 50 tys. zł netto

- podsumowuje „Fakt” honorarium Dody.

Doda i Kozidrak mają dla ciebie za wysokie stawki? Możesz trochę zaoszczędzić i zaprosić takie gwiazdy jak np. Ewelina Lisowska. Za występ z zespołem bierze 25 tys. zł netto. Kameralny set z DJ-em i 40-minutowe show z największymi przebojami to wydatek rzędu 15 tys. zł netto. Oczywiście raczej nie zaśpiewa piosenki z reklamy Media Expert.

Dymitr Błaszczyk sprawdził też ile za koncert zarabia Ewa Farna. Życzy sobie aż 55 tys. zł netto za show z zespołem. Dodatkowy koszt dla organizatora to nocleg dla 12-13 osób. Cena nie podlega negocjacji, bo wszyscy artyści są z czeskiej Pragi.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Stawki polskich gwiazd za koncerty. Doda, Kozidrak, Bajm, Lisowska, Farna [WIDEO]

logo Tu się dzieje