18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nocami trzepią kokosy

Ile biorą gwiazdy disco polo za wesele? Stawki ujawnione!

Wojciech Kozicki
21.04.2023  17:51
Ile zarabiają gwiazdy disco polo za wesela? Ujawnił stawki
Ile zarabiają gwiazdy disco polo za wesela? Ujawnił stawki Fot: Pawel Murzyn/East News, Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zespoły disco polo i stawki za koncerty - to temat znany.  A ile zarabiają polskie gwiazdy disco polo za granie na weselu? Youtuber Dymitr Błaszczyk z kanału "Sprawdzam Jak" prześwietlił zarobki gwiazd takich jak Boys, Piękni i Młodzi oraz Power Play.

Ile zarabiają gwiazdy i zespoły disco polo za wesela? Jak wynika z dziennikarskiego śledztwa, które przeprowadził youtuber Dymitr Błaszczyk z kanału "Sprawdzam Jak", stawki za granie disco polo na weselu są ogromne. Okazuje się, że za 40-minutowe granie weselne niektórzy zarabiają nawet 40 tysięcy złotych!

Stawki zespołów disco polo. Ile bierze gwiazda za wesele?

Pierwszy na celowniku youtubera znalazła się Marcin Miller z zespołu Boys? Chcecie, by zagrał na weselu „Jesteś szalona”? Menedżer poinformował, że za 35-minutowy występ artysta inkasuje 40 tys. złotych netto. Warto dodać, że w czasie pandemii Marcin Miller miał kryzys finansowy i zarabiał na swoich jajach.

Jeśli chodzi o event weselny, jest to około 35 minut, plus ewentualne bisy. Ja nazywam te bisy "koncertem życzeń". To wygląda tak, że pan młody prosi o wykonanie piosenki z dedykacją dla swojej żony. Marcin Miller wychodzi. "I teraz specjalna dedykacja do pana młodego dla swojej małżonki". Zespół nie jedzie się najeść i napić, a wykonać super usługę - powiedział menedżer zespołu Boys – dowiedzieliśmy się z filmu na "Sprawdzam Jak".

Zespół Piękni i Młodzi oraz Magdalena Narożna również sporo zarabiają na weselach. Za maksymalnie 45-minutowy występ podczas zabawy inkasują od 25 do 35 złotych. Dla porównania, koncert zespołu Piękni i Młodzi w plenerze kosztuje 35 tysięcy złotych.

Zespół Power Play za wesele zarabia 15 tys. zł za 50 minut (śpiewają na żywo), a do tego bisuje i robi sobie zdjęcia z gośćmi. Czadoman od „Ruda tańczy jak szalona” zgarnia za występ na weselu 25 tysięcy złotych brutto. Paweł Dudek wymaga dodatkowo zakwaterowania i posiłków na 6 osób jeśli występ odbywa się w godzinach nocnych.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Ile gwiazdy i zespoły disco polo  zarabiają za wesele? Sprawdzam Jak ujawnia stawki [WIDEO]

logo Tu się dzieje