18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ile zarobi Martyniuk?

TVP podwoiło stawkę Zenka za sylwestra!

Wojciech Kozicki
15.12.2022  10:38
Stawka Martyniuka za sylwestra. Ile płaci TVP?
Stawka Martyniuka za sylwestra. Ile płaci TVP? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Sylwester Marzeń TVP 2022/2023 w tym roku to znajome polskie gwiazdy w Zakopanem, w tym ikona disco polo Zenek Martyniuk (Akcent). Ile zarobi za zaśpiewanie „Przez twe oczy zielone” na Sylwestrze Marzeń z Dwójką? Stawka jest szokująca... i podwojona!

Sylwester Marzeń z Dwójką to bardzo droga impreza sylwestrowa TVP w Zakopanem. Ten koncert to finansowe fajerwerki. Lista gwiazd została ujawniona, a do tego ma pojawić się tajemnicza mega super wow światowa wokalistka. Oczywiście pojawi się także Zenek Martyniuk. Ujawniono ile zarobi król disco polo za koncert na sylwestrze TVP na Równi Krupowej.

Sylwester TVP. Ile zarobi Martyniuk?

Stawki gwiazd za sylwestra TVP przyprawiają o zawrót głowy. Ile pieniędzy bierze Martyniuk za taki koncert? Prawdopodobnie za poprzedniego sylwestra zarobił w Telewizji Polskiej ok. 50 tysięcy złotych. A teraz? Jak podają dziennikarze Disco-polo.info, stawka Martyniuka za sylwestra zostanie podwojona i może wynieść 100 000 złotych.

Spodziewamy się, że Martyniuk wykona swój żelazny repertuar czyli „Przekorny los” i „Przez twe oczy zielone”. Może zdecyduje się na „Classy Girl”, „To ja ciebie wołam” lub „Nie wolność zabić tej miłości”? Niezależnie co zagra, to Polacy i tak za to zapłacą.

Czytaj także