Nie spodziewała się

Irena Santor i decyzja córki zmarłego ukochanego. Zaskoczenie

27.05.2019  16:49
Irena Santor i decyzja córki zmarłego ukochanego. Zaskoczenie
Irena Santor i decyzja córki zmarłego ukochanego. Zaskoczenie Fot: Wikipedia

Irena Santor przeżyła straszną tragedię. Zmarł jej ukochany. Po jakimś czasie córka Zbigniewa Korpolewskiego mocno zaskoczyła piosenkarkę, nie mogła się tego spodziewać.

Irena Santor i Zbigniew Korpolewski byli jedną z najbardziej zżytych i kochających się par w polskim show-biznesie. Wszystkiemu kres położyła śmierć mężczyzny. Artystka pozostała na tym świecie pogrążona w głębokiej żałobie.

Irena Santor zaskoczona decyzją córki ukochanego

Najpierw Korpolewski przeszedł poważną operację serca, potem razem z partnerką przenieśli się do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich. Niestety, nigdy już nie wrócili do domu. Zbigniew odszedł, pozostawiając Santor samą.

Irena i Zbyszek przez cały ten czas wierzyli, że uda im się wrócić do domu, jednak tak się nie stało - twierdził znajomy artystki.

Teraz Irena Santor jest ogromnie zaskoczona tym, na co zdecydowała się córka zmarłego. Znana z wystąpień w telewizji psycholog jest z piosenkarką bardzo blisko. Irena nie ma własnych dzieci, ale na jej pomoc i wsparcie może liczyć w każdej chwili.

Tym razem nie jest inaczej. Mimo iż po śmierci Korpolewskiego jego córka również przeżyła dramat - nie odsunęła się od Santor. Przeciwnie, postanowiła jej pomóc. 

Otrzymała dom ojca w spadku, robi w nim remont. Ale jeden, najładniejszy pokój zostawiła dla pani Ireny. Kasia jest lojalna, zawsze gotowa jej pomóc. Powiedziała, że w każdej chwili ukochana taty może przyjechać i mieszkać. Jak długo chce - twierdzi znajomy artystki.

Dzięki temu Irena Santor nie będzie musiała wracać do wspólnego domu jej i Zbigniewa, pełnego wspólnych pamiątek, które sprawiają, że nieukojony żal jest tylko większy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze