18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma w nosie Katar

Modelka ryzykuje więzieniem, żeby pokazać nam swoje piersi

28.11.2022  13:55
Ivana Knoll poszła na wojnę z Katarem
Ivana Knoll poszła na wojnę z Katarem Fot: Instagram knolldoll

Chorwacka piękność i kibicka swojej reprezentacji Ivana Knoll pozuje roznegliżowana na stadionach i ulicach, ignorując obyczaje i prawa Kataru. Chyba znamy już laureatkę przyszłorocznej pokojowej Nagrody Nobla.

Ivana Knoll jest byłą miss Chorwacji i gorącą kibicką reprezentacji piłkarskiej swojego kraju. Przyjechała do Kataru, żeby wesprzeć zawodników, a przy okazji pokazać się całemu światu. A jest co podziwiać, bo modelka lubi ubierać się wbrew zaleceniom władz kraju i organizacji piłkarskich. Nie jest tajemnicą, że arabskie państwo ma wiele rygorystycznych praw i regulacji, za które grożą albo grzywny, albo nawet więzienie. Ivana Knoll nic sobie z tego jednak nie robi.

Ma z Katarczykami na pieńku

Ivana Knoll już wcześniej podpadła Katarczykom i internautom, gdy przeszła się ulicami stolicy w stroju, który łamał lokalne zasady skromnego ubioru. Modelka paradowała w obcisłych i odkrywających ubraniach w barwach Chorwacji. W innej sytuacji przechadzała się wybrzeżem w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Internauci wzywają ją do poszanowania woli arabskich władz, ponieważ jej działania mogą skończyć się tragicznie – być może nawet więzieniem.

Oczekuje się, że goście (zarówno mężczyźni, jak i kobiety) będą okazywać szacunek lokalnej kulturze, unikając nadmiernie odsłaniających się strojów w miejscach publicznych. Ogólnie zaleca się, aby mężczyźni i kobiety mieli zakryte ramiona i kolana

- ostrzegał przed Mistrzostwami Świata katarski urząd turystyczny.

Ivana Knoll jest bohaterką na jaką nie zasłużyliśmy?

Jednakże wydaje się, że owo zalecenie jest jedynie zaleceniem i nie wiadomo nawet, czy przewidywane są za jego złamanie jakieś kary. Co prawda, jak zauważa o2.pl, w mediach brytyjskich można znaleźć informacje, że za nieskromny ubiór może grozić grzywna lub więzienie, nie jest jednak znane źródło tej informacji. To samo dotyczy danych podawanych na stronie polskiego MSZ.

Wygląda więc na to, że bohaterska Ivana Knoll postanowiła sprawdzić, jakie są granice enigmatycznego prawa katarskiego i jakie może ponieść konsekwencje za naginanie zaleceń, które być może są, a być może nie są prawami i za które albo są, albo nie ma kar.

Czekamy na rozwój wydarzeń, a w międzyczasie możecie znaleźć zdjęcia Ivany Knoll poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także