18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Taniec z gwiazdami zagrożony

Kolejna gwiazda wylatuje z Polsatu? "Uznane za zdradę"

Wojciech Kozicki
09.01.2023  20:19
Taniec z gwiazdami - Iwona Pavlović wyleci z Polsatu?
Taniec z gwiazdami - Iwona Pavlović wyleci z Polsatu? Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Kolejna zmiany i roszady w Polsacie po zatrudnieniu Edwarda Miszczaka. Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski, Piotr Gąsowski… ich już nie ma. Kto następny? Super Express ujawnia, że „Taniec z gwiazdami” jest zagrożony, z a Polsatu może wylecieć Iwona Pavlović.

Edward Miszczak funkcję dyrektora Polsatu oficjalnie obejmie 16 stycznia 2023 roku, ale radykalne zmiany w Polsacie już się dokonują, a gwiazdy wylatują. Z programu „Twoja twarz brzmi znajomo” usunięci zostali Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Piotr Gąsowski zachował heroicznie niczym bohater Marvela i solidarnie ze Skrzynecką, opuścił program. Następna na liście do odstrzału podobno jest teraz Iwona Pavlović z programu „Taniec z gwiazdami”.

Pavlović zwolniona z Polsatu? Taniec z Gwiazdami zagrożony

„Super Express” ujawnia, że Polsat szykuje zmiany w obsadzie „Tańca z gwiazdami”. Portal przypomina, że Iwona Pavlović ma powody do obaw, bo zasiadała w jury tanecznego show jeszcze w TVN, gdy pracował tam Edward Miszczak. Przeszła do Polsatu, czego Miszczak jej nie wybaczy? Podobnie było przecież ze Skrzynecką!

Sama Pavlović nie chce komentować plotek o swoim ewentualnym wysiudaniu z Polsatu.

O swoje losy mogą martwić się inne polsatowskie gwiazdy. Szczególnie Iwona Pavlović, która zasiadała w jury "Tańca z gwiazdami", gdy program za czasów Miszczaka pokazywał TVN, a potem przeszła do Polsatu. To zostało uznane za zdradę – pisze Super Express.

Skoro żona Kurskiego wyleciała z TVP, to wszystko jest możliwe.

Czytaj także