Iwona Węgrowska chciała rzucić śpiewanie. "Odziedziczyłam dar"

Redakcja
18.01.2019  13:33
Iwona Węgrowska to nie tylko duet z Feel i słynny playback w telewizji. Wkrótce zapewne nowa płyta.  Daje też rady dla młodych muzyków i artystów.
Iwona Węgrowska to nie tylko duet z Feel i słynny playback w telewizji. Wkrótce zapewne nowa płyta. Daje też rady dla młodych muzyków i artystów. Fot: Youtube.com/tvn.pl

Iwona Węgrowska zdecydowała się na szokujące wyznanie w wywiadzie dla „Wirtualnej Polski”. Chciała zrezygnować z muzyki i śpiewania.

Opowiedziała o tym, że wychowała się w muzycznej rodzinie, więc odziedziczyła „dar”.  Szlifowała go jednak przez 15 lat, co kosztowało ją wiele pracy. Mówiąc o swojej wytrwałości, powołała się na Beatę Kozidrak.

Czy myślała o rzuceniu karierze muzycznej? Węgrowska powiedziała, że w jej życiu były 2 takie momenty. Zrozumiała jednak, że nie potrafi robić niczego innego, więc nie byłaby w stanie porzucić muzyki.

Kocham śpiewać. Będę działać. Najważniejsze, że są fani. Pytają, kiedy płyta. Niektórzy mnie ochrzaniają, że ile mogą czekać na płytę - powiedziała Węgrowska. (tv.pudelek.pl)

Czekacie na nowa płytę Węgrowskiej? Na razie zapowiedziała, że będzie wypuszczać same single. Młodym artystom zaleca wytrwałość i szlifowanie talentu.

ZOBACZ TEŻ: Węgrowska i playback w TVN. "Żenadometr wyjeb*ło"

Iwona Węgrowska - "Kiedyś zapomnę"

Iwona Węgrowska - "Cztery lata"

Przeczytaj więcej
Komentarze