18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dba o swój wizerunek

Kisio chwali się waginoplastyką. "Mam ładną ci*kę"

29.05.2019  20:24
Izabela Kisio chwali się waginoplastyką - jej ego jest już wystarczająco duże
Izabela Kisio chwali się waginoplastyką - jej ego jest już wystarczająco duże Fot: Facebook.com

Skoro wiecie kim jest Aleksandra Kisio, na pewno znana jest wam też Iza Kisio-Skorupa. Mama aktorki to już gwiazda spotykająca się z fanami i rozdająca autografy. Pochwaliła się, że przeszła zabieg waginoplastyki i powiększyła sobie wargi sromowe. Oczywiście Polacy musieli się o tym dowiedzieć i opowiedziała o zabiegu ze szczegółami. My sugerujemy operację zmniejszenia...ego.

Izabela Kisio Skorupa to internetowa celebrytka, która walczy o popularność. Była pracownica służby zdrowia przeszła metamorfozę, ale efekty zobaczy jedynie ten, kogo Izabela zaprosi na figle. Zabiegi, które przeszła, to mezoterapia i waginoplastyka.

Byłam na konsultacji. Lekarka powiedziała mi, że mam bardzo ładną ci*kę i że nie muszę tego robić, ale powiększymy wargi większe – powiedziała Kisio w wywiadzie dla ATV.

Kisioplastyka

Kisio powiększyła sobie intymne części ciała „dla przykładu”. Chce w ten sposób zachęcić kobiety w różnym wieku, by nie bały się swojej seksualności i nie miały kompleksów. Mamy tylko nadzieję, że nie pochwali się efektami metamorfozy w internecie.

Dodała, że kobiety po sześćdziesiątce mogą być piękne i ona jest tego przykładem. Podejrzewamy, że wiele osób jednak nie chciałoby zobaczyć efektów operacji nawet „po setce". Niestety, znając internetowe "dokonania" Kisio, obawiamy się, że pochwali się efektami metamorfozy.

Izabela Kisio znana jest głównie z konfliktu ze swoją córką Olą. Uważa, że media kreują jej zły wizerunek.

Nie jestem osobą przypadkową, jestem osobowością. Jestem menadżerem i bizneswoman. To wszystko przez to oczernianie, że jestem pijaczką. Jestem menadżerem, wiele lat zajmowałam się biznesem – twierdzi Izabela Kisio. (pomponik.pl)

Kisio i waginoplastyka:

kisio i rafalalala
Przeczytaj więcej
Komentarze