18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Reality show z Izabellą

Krzan dostanie nowy program. Hit TVP?

Wojciech Kozicki
04.01.2023  11:44
Izabella Krzan dostanie nowy program w TVP. "Kamper" w TVP VOD
Izabella Krzan dostanie nowy program w TVP. "Kamper" w TVP VOD Fot: TRICOLORS/East News

Izabella Krzan to już nie tylko „Pytania na śniadanie” i „Koło fortuny”. Najpiękniejsza gwiazda TVP dostanie nowy program. Będzie to reality show „Kamper”. Oglądalność TVP pobije rekord i przebije Sylwester Marzeń?

Izabella Krzan jest uwielbiana przez Polaków. "Krzan Fans" są gotowi całować ekrany telewizorów, gdy tylko się na nich pojawia. Miss Polonia to coraz jaśniejsza gwiazda na firmamencie TVP. Jak ujawniły media, dostanie swój własny program dla młodszych widzów. Reality show „Kamper” nie trafi jednak do „zwykłej telewizji”.

Izabella Krzan dostanie nowy program w TVP

26-letnia Izabella Krzan dostała awans i samodzielnie poprowadzi nowy program „Kamper”. Na Instagramie ujawniła, że „jara się” i pokazała zdjęcia zza kulis. Premierowe odcinki zostały nakręcone w sierpniu i we wrześniu, więc teraz czekamy tylko na zaprezentowanie ich polskiej publiczności. Kiedy premiera?

Zapraszam was na reality show, którego jeszcze nie było. 5 par influencerów w 5 kamperach, ścigają się przez Polskę, wykonując po drodze wyznaczone przeze mnie zadania. Za każde zadanie otrzymują pieniądze, a ta rywalizacja okraszona jest pięknymi ujęciami Polski – ujawniła Izabella Krzan na Instagramie.

Program ma być nowatorski i przełomowy. Gdybyśmy nie oglądali kiedyś „Asia Express”, to może byśmy uwierzyli…

No dobra, przyznajemy się, obejrzymy „Kamper” dla Izabelli Krzan. Choćby prowadziła relację z grzybobrania lub 10-godzinnego mieszania bigosu live, będziemy śledzić jej telewizyjne poczynania z wypiekami na twarzy.

Odcinki programu „Kamper” będą dostępne jedynie dla użytkowników TVP VOD. Tym samym to pierwsze reality show TVP, które nie trafi na główną antenę TVP.

Izabelli Krzan idzie w TVP coraz lepiej. Co dalej? Czyżby stanowisko kierownicze lub prezesowskie? 

Czytaj także