18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Proszę odsłonić 4 litery

Izabella Krzan NAGO?! Niezwykłe zdjęcie

16.12.2022  19:34
Izabella Krzan nago?
Izabella Krzan nago? Fot: TRICOLORS/East News

Co Izabella Krzan sądzi o nagiej sesji dla Playboya? Wyjaśniła – byłaby otwarta na taką propozycję!

27-letnia Izabella Krzan od lat rozpala zmysły telewidzów TVP. Miss Polonia z 2016 roku występuje na co dzień w „Pytaniu na śniadanie” oraz oczywiście w „Kole fortuny”. To nie wszystko – wspaniała Izabella nieraz współprowadzi imprezy okolicznościowe na antenie TVP. Jak czytamy na rmf.fm, Krzan ma pojawić się choćby na Sylwestrze Marzeń z Dwójką.

Boska 27-latka prowadzi też konto na Instagramie, gdzie śledzi ją aż 275 tysięcy osób. Tam Krzan chętnie informuje na bieżąco swoich fanów o jej życiu osobistym i zawodowym. Ostatnio urządziła sesję pytań i odpowiedzi. Padło tam nurtujące wielu Polaków pytanie.

Izabella Krzan nago?

Jeden z rozgrzanych do czerwoności fanów Izy wyrzucił z siebie pytanie, które musiało nurtować go (lub ją) od lat! Zresztą podzielamy tę fascynację. Otóż Krzan mogła przeczytać „Czy gdyby dziś istniała polska edycja Playboya, zdecydowałaby się pani na sesję?”. Oho!

No i co ona na to, hm?

Niewykluczone

- odparła figlarnie pani Izabella Krzan.

No, no! Może coś z tego będzie. Przypominamy pani Krzan, że dla chcącego nic trudnego! Liczymy na to, że sprawa znajdzie satysfakcjonujące wszystkie strony zakończenie.

Panią Krzan i jej bezwstydnego fana pozdrawiamy z mocą tysiąca wodospadów!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Izabella Krzan
Izabella Krzan Fot: Instagram izabellakrzan

logo Tu się dzieje