18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniła swoje plany

Krzan odejdzie z TVP? "Ewakuacja" i plan B

Wojciech Kozicki
22.09.2023  20:38
Izabella Krzan ujawnia swoje plany zawodowe. Odejdzie z TVP i "Pytanie na śniadanie"?
Izabella Krzan ujawnia swoje plany zawodowe. Odejdzie z TVP i "Pytanie na śniadanie"? Fot: Pawel Wodzynski/East News

Izabella Krzan myśli o odejściu z TVP? Wprost powiedziała, że kiedyś odejdzie z Telewizji Publicznej i ma nawet plan B. Dziś „Koło Fortuny”, „Pytanie na śniadanie” i „Rytmy Dwójki”, ale być może już za chwilę…

Izabella Krzan to topowa gwiazda TVP. Miss Polonia od 2017 roku pojawia się w show „Koło Fortuny”. Lśni też w hitach ramówki jak „Rytmy Dwójki” z Sandrą Kubicką, budzi Polaków prowadząc „Pytanie na śniadanie” i podróżowała z influencerami w ramach „Kamper Polska”. Raz nawet robiła masaż piersi i jajników w porannej audycji.  Ale Telewizja Publiczna nie jest jej pisana na wieczność.

Izabella Krzan odejdzie z TVP? Planuje "ewakuację i emeryturę"

Izabella Krzan w rozmowie z Plotkiem stwierdziła, że "kiedyś na pewno przyjdzie moment odejścia". Wie już nawet kiedy zrezygnuje z Telewizji Publicznej i co będzie robiła po karierze w mediach.

Gdzieś docelowo chyba marzę, żeby mieć 40-50 lat i swoją agroturystykę. Mnóstwo adoptowanych zwierząt i totalnie przenieść się na wieś. To jest moje marzenie, aby wrócić znowu na Mazury- ujawniła Izabella Krzan. (Plotek)

Izabella Krzan jest świadoma, że ”za jakiś czas potrzebna będzie ewakuacja”. Jak na razie jednak zostaje w TVP i ta praca jej się podoba.

Na razie jeszcze tak bardzo chłonę ten świat i tak bardzo dobrze mi się pracuje w tym miejscu, w którym jestem, że nie zamierzam jeszcze ewakuować się na emeryturę. Dopiero w dalszej przyszłości widzę się w miejscu pełnym spokoju, ciszy i zwierząt, bo jestem zwierzolubem na maksa- wyznała Izabella Krzan. (Plotek)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje