18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezwykłe doniesienia

Izabella Krzan pokazuje ciało w różowym BIKINI! „Mazury i cuda natury”

21.08.2023  12:11
Izabella Krzan w bikini
Izabella Krzan w bikini Fot: Instagram izabellakrzan

Królowa TVP przyciąga uwagę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Tym razem Izabella Krzan pokazała fotki z wypadu na Mazury – możemy zobaczyć ją w różowym bikini.

Izabella Krzan to już od lat druga najpiękniejsza gwiazda Telewizji Polskiej (po Katarzynie Cichopek) i nie daje o sobie zapomnieć. Zresztą swoją karierę zaczęła właśnie od modelingu i tańca, natomiast w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Nie da się ukryć, że Krzan zachwyca urodą, jak mało która gwiazda telewizji.

Prezenterka „Pytania na śniadanie” przyciąga ludzi nie tylko przed ekrany swoich telewizorów, ale także do smartfonów, a konkretniej do jej mediów społecznościowych. Boską Izę obserwuje na Instagramie zawrotne 284 tys. użytkowników.

Izabella Krzan w różowym bikini! Niezwykłe zdjęcia trafiły do sieci

Izabella Krzan nie ma litości dla zwykłych śmiertelników! Choć za oknem skwar taki, że można smażyć steki bezpośrednio na asfalcie, celebrytka wciąż podgrzewa atmosferę. Chyba globalne ocieplenie jej niestraszne.

Całe zamieszanie wynika z jej najnowszego wpisu w mediach społecznościowych. Izabella Krzan zrelacjonowała wypad na Mazury, podczas którego nie zabrakło uroczego opalanka. Na pierwszym ze zdjęć widzimy gwiazdę TVP w samym różowym bikini. Nie da się ukryć, że jej figura przyciąga uwagę.

Izabella Krzan w bikini
Izabella Krzan w bikini Fot: Instagram izabellakrzan

Mazury i cuda natury”, napisała Izabella Krzan. Jest wielkie prawdopodobieństwo, że celebrytka miała na myśli swoją sylwetkę, jednak z uwagi na to, że na kolejnych fotografiach widać poczciwego psiaka i czujną kicię, to one mogą być obiektem jej westchnień.

Fani oczywiście oszaleli z zachwytu! „Izabela cud natury”, „pozdrowienia od Bogusi, Zbyszka, Karoliny”, „Na Mazurach jesteś cudowna”, „Super”, „Ciągle laska!”, „Zaobserwuję mnie pani, bardzo proszę?”, „duży plus za brak tatuaży”, „Kocham te psy”, piszą fanatycy Izabelli Krzan. My dołączamy się do tych zachwytów!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje