18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wywoła falę pożarów? Tsss....

KRZAN W BIKINI! Zdjęcie tak gorące, że chwycisz za gaśnicę

22.05.2023  14:17
Izabella Krzan w bikini. Halo, straż pożarna? Pali się na Instagramie
Izabella Krzan w bikini. Halo, straż pożarna? Pali się na Instagramie Fot: Damian Klamka/East News

Izabella Krzan na Instagramie pokazała wyjątkowo seksowne zdjęcie. Miss Polonia 2016 i gwiazda TVP tak rozpaliła media społecznościowe, że zastanawialiśmy się, czy nie chwycić za gaśnicę! To najpiękniejsza Polka? Jej zdjęcie w bikini jest tak gorące, że strach w lesie je otworzyć, bo może zająć się sucha ściółka!

Izabella Krzan to najpiękniejsza Polka? Wrzuciła właśnie na swój Instagram mega seksowne zdjęcie z urlopu. Co prawda z roku 2022, ale to nic. Pozując w skąpym i fikuśnym bikini, z czekoladową opalenizną, rozpaliła fanów do czerwoności. 

Izabella Krzan w bikini. Najpiękniejsza Polka na Instagramie?

Oczywiście nie jest to najodważniejsze zdjęcie Izabelli Krzan, bo przecież prowadząca „Pytanie na śniadanie" w TVP niejednokrotnie wrzucała już fotki topless. Jednak koneserzy i smakosze kobiecych wdzięków i tak będą wyjątkowo ukontentowani wizualnymi frykasami, które zaserwowała tym razem Krzan.

Wszyscy wrzucają zdjęcia z urlopu, więc i ja wrzucę. Z ubiegłorocznego – napisała Izabella Krzan na Instagramie.

Komentarze pod zdjęciem Krzan? Ostrzegamy! Jeśli boicie się o wysoki poziom cukru, nie czytajcie tych komentarzy. Polacy są zachwyceni i tak słodzą roznegliżowanej modelce, że aż strach!

Kariera Izabelli Krzan. Piękno i sukces

Izabella Krzan piękna jest i basta. Co prawda w „Pytaniu na śniadanie” i „Kole fortuny” jest ubrana dość „szczelnie”, to niejednokrotnie miała okazję wyeksponować w pełni swoją urodę i idealną figurę. To przecież Miss Polski 2016, a do tego jako reprezentantka Polski wzięła udział w konkursie Miss Universe 2016 na Filipinach. W 2011 zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur. W 2014 została III Wicemiss Warmii i Mazur.

Izabella Krzan w bikini. Halo, straż pożarna? Pali się na Instagramie
Izabella Krzan w bikini. Halo, straż pożarna? Pali się na Instagramie Fot: Instagram Izabelli Krzan

W młodości grała w drużynie siatkarskiej na pozycji atakującej. Dziś atakuje przede wszystkim polskie media, prowadząc kolejne programy w TVP. Obecnie możemy podziwiać ją w reality show „Kamper”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także