18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda "Klanu" szokuje

Borkowski o kobietach: jak brać to nie z second handu

Wojciech Kozicki
18.07.2023  11:55
Borkowski o kobietach: jak brać to nie z second handu. Seksistowska wypowiedź
Borkowski o kobietach: jak brać to nie z second handu. Seksistowska wypowiedź Fot: Pawel Wodzynski/East News

Jacek Borkowski, czyli aktor z serialu „Klan”, właśnie rozsierdził polskie feministki. Pamiętny wywiad o wymarzonej partnerce wciąż się za nim ciągnie. Próbował się z niego wytłumaczyć… i pogrążył się bardziej!

Jacek Borkowski, czyli Piotr Rafalski w „Klanie”, lubi kobiety. I nie ukrywa, że szczególnie te młodsze. W rozmowie z Faktem opowiedział niegdyś o sytuacji Karola Strasburgera i jego młodszej o 38 lat ukochanej. Przyznał, że tak młode partnerki go inspirują, bo „jak już brać to nie z second handu”. Dodał, że "Karol dał czadu, to ja nie będę gorszy”.

Jacek Borkowski o kobietach. Kolejna kontrowersyjna wypowiedź

Wydaje wam się, że Jacek Borkowski żałuje tej kontrowersyjnej wypowiedzi? W rozmowie z „Faktem” wrócił do tej wpadki. Uważa, że wypowiedź była żartem, który został źle zrozumiany.

Kiedyś jednej dziennikarce w trakcie wywiadu pół żartem pół serio powiedziałem, że kobiety z second handu nie są w kręgu moich zainteresowań. Rozpętała się medialna burza, ale cóż ja mogę poradzić na to, że współczesne poczucie humoru zostało stępione i część osób nie wyczuwa niuansów, przymrużenia oka, odbiera wszystko dosłownie - wyjaśnił Jacek Borkowski. (Jastrząb Post)

Zdaniem Borkowskiego, kobiety kiedyś były mniej wrażliwe. Jest zdania, że po prostu miały kiedyś do siebie więcej dystansu. A kiedyś to nawet dla żartu dawały się pocałować!

Było mniej sztucznie wykreowanych barier, a kobiety miały w sobie więcej naturalności, były spontaniczne, bezpośrednie i bardziej skore do zabaw. Pamiętam, że w szkole teatralnej dziewczyny nie obrażały się, jeśli ktoś dla żartu przytulił, dotknął, pocałował. To świadczyło o ich atrakcyjności i powodzeniu wśród męskiej części studentów- powiedział Jacek Borkowski. (Jastrząb Post)

Media przypominają, że Jacek Borkowski był dwukrotnie żonaty. Obecnie jest związany z partnerką młodszą od siebie o 25 lat. Przyznał że rozwód kościelny dostał, bo skłamał, że jest gejem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje