18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przykre

Gwiazda Ich Troje ogłasza bankructwo. Długi zostaną umorzone lub zredukowane

Redakcja
26.02.2019  15:38
Jacek Łągwa (Ich Troje) i upadłość konsumencka - to jego sposób na wyjście z długów i płacenie alimentów. Ruszyło postepowanie upadłościowe jak u Wiśniewskiego
Jacek Łągwa (Ich Troje) i upadłość konsumencka - to jego sposób na wyjście z długów i płacenie alimentów. Ruszyło postepowanie upadłościowe jak u Wiśniewskiego Fot: Facebook.com/Polonia Music Festival

Ich Troje to nie tylko, jak się może niektórym wydawać, Michał Wiśniewski. W zespole występuje również Jacek Łągwa. Podobne jak Wiśniewski, ma problemy finansowe. Ogłosił bankructwo.

Michał Wiśniewski z Ich Troje jakiś czas temu przyznał, że przepuścił 35 milionów złotych. Ogłosił upadłość konsumencką, by się ratować.

Podobną drogą poszedł Jacek Łągwa. Jak podaje pudelek.pl, chociaż zarabiał nawet 3 miliony złotych rocznie, to ma ogromne długi. Zalegał m.in. z płaceniem alimentów. Już jakiś czas temu na sądową licytację trafiło jego mieszkanie. Jak przypomina plotek.pl, muzyk stracił 350-metrowy apartament w Łodzi, którzy sprzedano za milion złotych. Teraz dzięki upadłości konsumenckiej długi zostaną umorzone lub zredukowane.

Upadłość konsumencka jest narzędziem, które pomaga wyjść z długów i rozpocząć życie od nowa - bez wierzycieli, niespłaconych zobowiązań i koszmaru zadłużenia – poinformowała kancelaria reprezentująca Łągwę. (pudelek.pl)

Ruszyło postępowanie upadłościowe, do akcji wkroczył syndyk. Teraz Łągwa będzie mógł rozpocząć życie od nowa. Ma podobno skupić się na nowych projektach artystycznych i zamknie trudny rozdział w swoim życiu.

Jacek Łągwa - Mnie to wali

Tak mieszka(ł) Jacek Łągwa:

Czytaj także