18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wojna już tuż tuż

Jackowski grzmi: "III wojna światowa zacznie się we wrześniu"

29.06.2019  12:40
Jackowski grzmi: "III wojna światowa zacznie się we wrześniu"
Jackowski grzmi: "III wojna światowa zacznie się we wrześniu" Fot: Jakub Walasek/REPORTER

Krzysztof Jackowski po raz kolejny przeczuwa wojnę. Tym razem daje nam bardzo mało czasu na przygotowanie się do światowego konfliktu - rozpoczęcie się III wojny światowej przewiduje na wrzesień. 

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem, który rozsławił się swoją aktywną współpracą z policją w sprawach zaginięć i morderstw. Nie samymi sprawami policyjnymi człowiek żyje, dlatego kiedy już zdobył renomę - postawił na przepowiadanie przyszłości globalnej.

Krzysztof Jackowski straszy III wojną światową

Na swoim kanale w filmach o wizjach, Jackowski niejednokrotnie mówi o rzeczach, które są bardziej niż groźne i przed którymi się nie ustrzeżemy. Tym razem przewiduje on III wojnę światową. Dla równowagi, jeszcze niedawno mówił o tym, jak przemawiają do niego nieżyjący...

Niemniej, konflikt zbrojny, który wszyscy bardzo mocno odczujemy - rozpocząć ma się już we wrześniu. 

Dziwna rzecz. Kojarzy mi się defilada. Jakieś święto narodowe w jakimś kraju - i uwaga -w trakcie tej defilady coś się stanie, coś się zacznie. Iran będzie zaatakowany z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. Nie zawsze czas ma sens w jasnowidzeniu, ale punktem, gdzie będzie ten atak, to będzie wrzesień. Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska bardzo się zaangażuje w ten atak - opowiadał ze szczegółami Jackowski.

Myślicie, że tym razem jego przeczucia się sprawdzą? Osobom, które zainteresowały się całą przepowiednią, polecamy film Jackowskiego. 47 minut mówienia o wizjach to jest naprawdę coś.

Czytaj także
Przeczytaj więcej