18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polak poprowadzi finał

Jak wygląda żona Szymona Marciniaka? Zero botoksu, zero plastiku

18.12.2022  11:54
Jak wygląda żona Szymona Marciniaka?
Jak wygląda żona Szymona Marciniaka? Fot: Foto Olimpik/REPORTER

Polska nie da sobie w kaszę dmuchać i nie da o sobie zapomnieć. Do finału nie doszliśmy jako piłkarze, ale będzie polski akcent – arbitrem niedzielnego spotkania będzie Szymon Marciniak. Teraz Polacy chcą wiedzieć więcej o jego życiu osobistym, np. jak wygląda jego żona?

Piłkarze zaniemogli, ale sukcesy święcimy gdzie indziej – polski arbiter Szymon Marciniak poprowadzi, wraz ze swoją ekipą, niedzielny finał Mistrzostw Świata w Katarze pomiędzy Argentyną a Francją. To olbrzymie wyróżnienie dla polskich sędziów i bodaj największa nobilitacja w całej branży.

Marzyłem o tym jako mały chłopiec. Kiedy grałem w piłkę, myślałem, że może będę grać tak dobrze, że będę mógł zdobyć mistrzostwo świata. Dzisiaj jestem sędzią i dla sędziego sędziowanie finału, jest jak podniesienie go do góry. Oczywiście to podniesienie do góry będzie po bardzo dobrym meczu

- opowiadał Szymon Marciniak w rozmowie z TVP.

Na polską ekipę Marciniaka składają się asystenci – Paweł Sokolnicki, Tomasz Listkiewicz i Tomasz Kwiatkowski.

Szymon Marciniak – życie prywatne

Marciniak z miejsca stał się polskim celebrytą, nie tylko wśród fanów piłki kopanej. Od lat był bowiem na szczycie, więc miłośnicy futbolu doskonale go kojarzyli. Teraz Polska łaknie wiedzy tajemnej – co dzieje się w zaciszu marciniakowego domostwa? Zacznijmy krok po kroczku, od małżonki.

Jak przypomina Pudelek, Marciniak opowiadał dla serwisu wyborcza.pl o tym, jak ważne jest dla niego wsparcie najbliższej rodziny.

Wsparcie najbliższych czuję na każdym kroku. Przecież dzięki temu, że żona zajmuje się domem, dziećmi, ja mogę skupić się na tym, by odpowiednie się przygotować do swojej pracy. Bez tego nie udałoby mi się nic osiągnąć

- powiedział Szymon.

Tym samym spodziewamy się, że Szymona Marciniaka będzie wspierała jego ukochana, pomocna żona. Możecie ją zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Szymon Marciniak z żoną
Szymon Marciniak z żoną Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

logo Tu się dzieje